Prezent na baby shower

Poszukujesz wyjątkowego prezentu dla kogoś Ci bliskiego? Nadchodzi baby shower i nadal nie masz pomysłu na trafiony upominek? Zdecyduj się na coś nietuzinkowego, na upominek, który będzie świetną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. Proponuję wykonanie karykatury ze zdjęcia!

Co kupić na baby shower? Wybieramy odpowiednie prezenty!

W internecie można znaleźć pełno fajnych inspiracji prezentowych, z pewnością sam też myśląc o baby shower posiadasz ich kilka. Bez problemu można znaleźć dużo sklepów online, które mają w ofercie ogromne ilości ciekawych gadżetów, drobnych rzeczy, związanych z tematyką baby shower. W większości sytuacjach pewnie i na tym się skończy - w końcu tak najprościej jest zakończyć kwestię zakupu prezentu. Co powiesz troszkę większy wysiłek i zamówisz spersonalizowany prezent jakim jest karykatura?

Wśród personalizowanych prezentów możemy przecież znaleźć takie rzeczy jak części garderoby, kubki, czy też inne akcesoria, jednak trzeba przemyśleć się czy druga osoba będzie zachwycona z takiego prezentu.Idąc dalej przecież na każdej rzeczy można umieścić napis, specjalny grawer. Jeżeli uważasz, że w Twoim przypadku będzie to najlepszy prezent powinieneś to zamówić, w przypadku gdy masz zamiar iść w odmiennym kierunku to polecam zdecydować się na rękodzieło, a dokładnie na proponowane przeze mnie rysunki na baby shower!

prezent na baby shower
baby shower - co kupić

Karykatura na baby shower - sprawdzony pomysł prezentowy!

Wykonywałam już ogromne ilości karykatur, w tym i również karykatury na baby shower. Dlatego też uważam, że taki prezent powinien być trafionym pomysłem na ten dzień! baby shower to bardzo ważny dzień i dlatego też koniecznie warto pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o tworzenie karykatur na “wyjątkowe dni” to najczęściej są one prezentem, na który składa się więcej osób - kupowane są w formie składki. Dlatego też koszt karykatury zawsze może się wtedy fajnie rozłożyć.

Pomysłów prezentowych jest bardzo dużo, jednak to Ty powinieneś znać obdarowanego i wiedzieć co jej sprezentować na baby shower! Może to powinno być powiązanego z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś zabawnego lub praktycznego. W przypadku karykatury, to wszystko jest możliwe! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego - ciekawe ubranie, dodatki, dowolną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji baby shower.

Szukanie opcji prezentowej z okazji baby shower

Jesteś już zdecydowany na konkretną opcję i ma to być właśnie karykatura, którą dla Ciebie wykonam? Masz już wizję, jak ma wyglądać realizacja? Jeśli tak to super! Skontaktuj się ze mną,a zrobię szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeżeli spodobała Ci się opcja na karykaturę na baby shower jednak zupełnie brak Ci pomysłów jak a powinna wyglądać, to proponuję zerknąć do galerii moich prac. Można tam znaleźć wiele fajnych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Jestem przekonana, że uda się coś odpowiedniego odszukać i na ten szczególny dzień jakim jest baby shower.

Wybierz gotowy prezent!

Przeważnie wysyłam karykatury w sztywnych tubach, tak aby bezpiecznie dotarły do zadowolonych klientów. Proponuję także zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - oprawionej karykatury. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu dostajesz już prezent, który od razu możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na baby shower

Jak wygląda realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów wykonuje szkic. Wykonuje prosty rysunek według wszystkich ustaleń ołówkiem. Kolejno ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i ewentualnych korekt. Gdy wszystko jest ok kończę karykaturę. Wypełniam tło, dorabiam każdy szczegół. W zależności od rodzaju zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych minimalnych korekt. Gdy nie ma uwag przyjmuje zapłatę i po jej zaksięgowaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.