Prezent na ukończenie studiów

Masz zamiar znaleźć ciekawy prezent dla kogoś Ci bliskiego? Zbliża się zakończenie studiów i nadal nie masz pomysłu na ten szczególny podarunek? Posta na coś ciekawego, na upominek, który stanie się świetną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. Proponuję wykonanie karykatury ze zdjęcia!

Co kupić na ukończenie studiów? Podpowiadamy!

Internet jest pełen fajnych inspiracji prezentowych, na pewno sam też myśląc o ukończenia studiów posiadasz ich kilka. Bez problemu znajdziesz wiele sklepów internetowych, które posiadają w ofercie ogromne ilości ciekawych gadżetów, drobnych rzeczy, poruszających tematykę ukończenia studiów. W wielu sytuacjach pewnie i na tym się skończy - przecież tak najprościej jest załatwić kwestię wyboru prezentu. Co powiesz minimalnie większy wysiłek i zamówisz indywidualny prezent w postaci karykatury?

Ostatnio popularne jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej szanowana i prezenty, które są ręcznie wykonane. Takie prezenty powinny przykuć Twoją uwagę. Tu zdecydowanie trzeba zaliczyć do takich prezentów portrety oraz karykatury, które są dostępne na mojej stronie. Na pewno dając taki prezent wywołasz uśmiech na twarzy obdarowanego, a rysunek będzie pamiątką na lata!

prezent na ukończenie studiów
zakończenie studiów - co kupić

Karykatura na ukończenie studiów - wyjątkowy pomysł prezentowy!

Tworzyłam już ogromne ilości karykatur, wliczając także karykatury na ukończenie studiów. Dlatego też myślę, że tego rodzaju prezent powinien być trafionym pomysłem na tą okazję! zakończenie studiów to wyjątkowy dzień i dlatego też powinieneś pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o rysowanie karykatur na “wyjątkowe dni” to najczęściej są one prezentem wręczanym przez wiele osób - zamawiane są w formie zrzutki. Dzięki temu cena karykatury zawsze może się wtedy fajnie rozłożyć.

Pomysłów prezentowych jest wiele, jednak kto jak nie Ty powinien wiedzieć najlepiej co sprawdzi się na ukończenie studiów! Może to powinno być związanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś zabawnego lub praktycznego. W przypadku karykatury, to wszystko jest dopuszczalne! Na rysunku można umieścić dosłownie wszystko - ciekawe ubranie, dodatki, dowolną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji ukończenia studiów.

Szukanie opcji prezentowej z okazji ukończenia studiów

Jesteś już zdecydowany na konkretny prezent i będzie to właśnie karykatura z mojej strony? Masz już wizję, jak ma wyglądać realizacja? Jeśli tak to super! Zadzwoń do mnie i przygotuję szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeżeli spodobała Ci się opcja na karykaturę na ukończenie studiów,ale zupełnie nie masz pomysłów jak a powinna wyglądać, to zachęcam do odwiedzania galerii moich rysunków. Znajdziesz tam wiele fajnych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Jestem przekonana, że uda się coś odpowiedniego odszukać i na ten wyjątkowy dzień jakim jest zakończenie studiów.

Wybierz gotowy prezent!

Przeważnie wysyłam karykatury w specjalnych tubach, po to by bez zniszczeń mogły dotrzeć do zadowolonych klientów. Proponuję również zamówienie już gotowego prezentu - karykatury w ramce. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu zyskujesz już prezent, który natychmiast będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na ukończenie studiów

Jak przebiega realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów robię szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku zgodnie z naszymi ustaleniami. Następnie ten wysyłany jest to akceptacji i możliwych korekt. Gdy wszystko jest ok wykańczam karykaturę. Robię tło, uzupełniam każdy szczegół. W zależności od zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych drobnych korekt. Gdy nie ma uwag czekam na i po jej zaksięgowaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.