Prezent na rocznicę

Szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś Ci bliskiego? Nadchodzi rocznica i wciąż nie masz pomysłu na odpowiedni podarunek? Posta na coś nietuzinkowego, na prezent, który będzie świetną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. W mojej ofercie znajdziesz wykonanie karykatury ze zdjęcia!

Co wybrać na rocznicę? Wybieramy odpowiednie prezenty!

Internet zapewnia wiele nieszablonowych pomysłów, na pewno sam też myśląc o rocznicy masz ich kilka. Bez problemu znajdziesz dużo sklepów online, które mają w ofercie bardzo dużo różnych gadżetów, upominków, związanych z tematyką rocznicy. Często jest to finał szukania - w końcu tak najprościej jest zakończyć kwestię prezentowe. Co powiesz minimalnie większy wysiłek i kupisz indywidualny prezent w postaci karykatury?

Ostatnio na popularności jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej szanowana, jak również prezenty, które są handmade. Tego typu prezenty powinny przykuć Twoją uwagę. Tu oczywiście trzeba zaliczyć do takich rzeczy portrety lub karykatury, które można zamówić przez moją stronę. Na pewno wręczając taki prezent zapewnisz uśmiech na twarzy każdego, a rysunek będzie pamiątką na lata!

prezent na rocznicę
rocznica - co kupić

Karykatura na rocznicę - wyjątkowy pomysł na prezent!

Miałam przyjemność stworzyć już ogromne ilości karykatur, wliczając także karykatury na rocznicę. Dlatego też myślę, że tego rodzaju prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! rocznica to szczególny dzień i z tego powodu też powinieneś pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę tworzenie karykatur na “bardzo ważne dni” to w większości przypadków są one prezentem, na który składa się więcej osób - zamawiane są na zasadzie zrzutki. Dzięki temu koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Inspiracji prezentowych jest wiele, jednak to Ty powinieneś znać obdarowanego i wiedzieć co jej sprezentować na rocznicę! Może to powinno być co ma związek z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś śmiesznego lub praktycznego. W przypadku karykatury, to wszystko jest dopuszczalne! Na rysunku można umieścić praktycznie wszystko - charakterystyczne ubranie, dodatki, dowolną scenerię. Na moich karykaturach znajdują się również i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji rocznicy.

Poszukiwania opcji prezentowej z okazji rocznicy

Jesteś już zdecydowany na konkretny prezent i ma to być właśnie karykatura, którą dla Ciebie wykonam? Jeżeli masz już gotowy pomysł, potrzebujesz tylko dogadać kilka detali, to świetnie! Zadzwoń do mnie i zrobię szkic, w następnym kroku będę kończyć pracę. Jeżeli spodobała Ci się opcja na karykaturę na rocznicę,ale kompletnie brak Ci pomysłów jak a powinna wyglądać, to zachęcam do odwiedzania galerii moich rysunków. Można tam znaleźć bardzo dużo ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Z pewnością uda się coś odpowiedniego odszukać i na ten wyjątkowy dzień jakim jest rocznica.

Postaw na gotowy prezent!

Najczęściej nadaje karykatury w specjalnych tubach, tak aby bezpiecznie dotarły do zadowolonych klientów. Proponuję również zamówienie już gotowego prezentu - oprawionej karykatury. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu otrzymujesz już prezent, który od razu możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na rocznicę

Jak wygląda realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich szczegółów zabieram się za stworzenie szkicu. Wykonuje prosty rysunek zgodnie z naszymi ustaleniami. W następnym kroku ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i możliwych poprawek. Gdy wszystko jest ok kończę karykaturę. Wypełniam tło, dorabiam wszystkie szczegóły. W zależności od zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Na koniec wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych minimalnych korekt. Jeżeli nie ma uwag czekam na i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.