Prezent na walentynki

Poszukujesz nietuzinkowego prezentu dla swoich bliskich? Coraz bliżej walentynki i nadal nie masz pomysłu na ten szczególny upominek? Posta na coś nietuzinkowego, na prezent, który stanie się udaną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. W mojej ofercie znajdziesz stworzenie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co wybrać na walentynki? Podpowiadamy!

W sieci można znaleźć pełno ciekawych inspiracji prezentowych, na pewno sam też myśląc o walentynek masz ich całkiem sporo. Z łatwością można znaleźć wiele sklepów online, które mają w ofercie bardzo dużo różnych gadżetów, upominków, poruszających tematykę walentynek. Zazwyczaj jest to finał szukania - przecież tak najprościej jest załatwić kwestię prezentowe. Co powiesz troszkę większy wysiłek i zamówisz bardziej dopasowany prezent jakim jest karykatura?

Oglądając setki ciekawych prezentów możemy przecież znaleźć tego typu rzeczy jak t-shirty, kubki, albo i inne dodatki, jednak trzeba przemyśleć się czy obdarowana osoba będzie zadowolona z takiego prezentu.Przecież można na dosłownie wszystkim można zamieścić napis, wybrany przez Ciebie grawer. Jeśli Twoim stanie w Twoim przypadku będzie to najlepszy prezent powinieneś to kupić, w przypadku gdy masz zamiar pójść w odmiennym kierunku to zachęcam do zdecydowania się na rękodzieło, a konkretniej na oferowane przeze mnie rysunki na walentynki!

prezent na walentynki
walentynki - co kupić

Karykatura na walentynki - ciekawy pomysł prezentowy!

Tworzyłam już ogromne ilości karykatur, w tym i również karykatury na walentynki. Dlatego też uważam, że tego rodzaju prezent powinien być trafionym pomysłem na ten dzień! walentynki to wyjątkowy dzień i dlatego też powinieneś pomyśleć o czymś specjalnym dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o tworzenie karykatur na “wyjątkowe dni” to najczęściej są one prezentem wręczanym przez wiele osób - zamawiane są na zasadzie zrzutki. Z tego powodu koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Pomysłów prezentowych jest bardzo dużo, jednak kto jak nie Ty powinien wiedzieć najlepiej co sprawdzi się na walentynki! Może to być coś powiązanego z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś śmiesznego lub praktycznego. Jeżeli chodzi o karykaturę, to nic nas nie ogranicza - tylko wyobraźnia! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego - ciekawe ubranie, akcesoria, dowolną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji walentynek.

Poszukiwania pomysłu na prezent z okazji walentynek

Doskonale już wiesz, że wykonana przeze mnie karykatura stanie się perfekcyjnym prezentem? Masz już wizję, jaka ma być kompozycja pracy? Jeśli tak to super! Napisz do mnie,a przygotuję szkic, w następnym kroku będę kończyć pracę. Jeśli spodobała Ci się opcja na karykaturę na walentynki jednak kompletnie nie masz pomysłów jak a powinna wyglądać, to proponuję zerknąć do galerii moich prac. Znajdziesz tam bardzo dużo ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Z pewnością uda się coś odpowiedniego znaleźć i na ten wyjątkowy dzień jakim jest walentynki.

Wybierz gotowy prezent!

Często nadaje karykatury w sztywnych tubach, tak aby bez zniszczeń mogły dotrzeć do zadowolonych klientów. Proponuję również zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - oprawionej karykatury. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu otrzymujesz już prezent, który od razu możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na walentynki

Jak przebiega realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów wykonuje szkic. Wykonuje prosty rysunek zgodnie z naszymi ustaleniami. W następnym kroku ten wysyłany jest to akceptacji i możliwych korekt. Jeżeli nic nie jest do poprawy wykańczam karykaturę. Wypełniam tło, dorabiam każdy szczegół. W zależności od zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych minimalnych korekt. Jeżeli wszystko jest w porządku czekam na i po jej zaksięgowaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu pakuje pracę do Ciebie.