Prezent na dzień kobiet

Szukasz ciekawego prezentu dla kogoś Ci bliskiego? Nadchodzi dzień kobiet i nie masz pomysłu na odpowiedni upominek? Zdecyduj się na coś ciekawego, na prezent, który będzie udaną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. Proponuję wykonanie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co kupić na dzień kobiet? Wybieramy dopasowane prezenty!

W sieci znajdziesz pełno nieszablonowych pomysłów, z pewnością sam też myśląc o dnia kobiet masz ich całkiem sporo. Z łatwością odszukasz wiele sklepów internetowych, które posiadają w ofercie ogromne ilości różnych gadżetów, drobnych rzeczy, które powiązane są z tematyką dnia kobiet. Zazwyczaj jest to finał szukania - przecież tak najprościej jest zakończyć kwestię prezentowe. Może jednak postawisz na troszkę większy wysiłek i zamówisz spersonalizowany prezent jakim jest karykatura?

W ostatnich latach na fali jest rękodzieło. Coraz więcej osób docenia pracę rzemieślników, a także prezenty, które są handmade. Tego typu prezenty zasługują na szczególną Twoją uwagę. W tym przypadku na pewno trzeba zaliczyć do takich prezentów portrety oraz karykatury, które zamówisz na tej stronie. Niewątpliwe jest, że wręczając taki prezent wywołasz uśmiech na twarzy każdej osoby, a rysunek będzie szczególną pamiątką!

prezent na dzień kobiet
dzień kobiet - co kupić

Karykatura na dzień kobiet - ciekawy pomysł prezentowy!

Wykonywałam już ogromne ilości karykatur, w tym i również karykatury na dzień kobiet. Z tego powodu też sądzę, że tego rodzaju prezent powinien sprawdzić się idealnie w tym dniu! dzień kobiet to bardzo ważny dzień i dlatego też powinieneś pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o tworzenie karykatur na “szczególne dni” to najczęściej są one prezentem, na który składa się więcej osób - kupowane są na zasadzie składki. Dlatego też cena karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Inspiracji prezentowych jest wiele, jednak kto jak nie Ty powinien znać drugą osobę i wiedzieć co jej sprezentować na dzień kobiet! Może to powinno być powiązanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś zabawnego, albo i praktycznego. W przypadku karykatury, to nic nas nie ogranicza - tylko wyobraźnia! Na rysunku można zawrzeć dosłownie wszystko - charakterystyczne ubranie, akcesoria, dowolną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji dnia kobiet.

Poszukiwania opcji prezentowej z okazji dnia kobiet

Doskonale już wiesz, że wykonana przeze mnie karykatura będzie tym perfekcyjnym prezentem? Jeżeli masz już gotowy pomysł, chcesz tylko uzgodnić kilka szczegółów, to świetnie! Zadzwoń do mnie i przygotuję szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeśli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na dzień kobiet jednak kompletnie brak Ci pomysłów jak a powinna wyglądać, to proponuję zerknąć do galerii moich rysunków. Znajdziesz tam wiele ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Z pewnością uda się coś ciekawego odszukać i na ten wyjątkowy dzień jakim jest dzień kobiet.

Postaw na gotowy prezent!

Najczęściej nadaje karykatury w specjalnych tubach, tak aby bezpiecznie mogły dotrzeć do moich klientów. Oferuje również zamówienie już gotowego prezentu - karykatury w ramce. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, co sprawia, że dostajesz już prezent, który natychmiast będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na dzień kobiet

Jak wygląda realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów wykonuje szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku zgodnie z naszymi ustaleniami. Kolejno ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i ewentualnych korekt. Jeżeli nic nie jest do poprawy wykańczam karykaturę. Robię tło, dorabiam wszystkie szczegóły. W zależności od rodzaju zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Na koniec wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych minimalnych korekt. Jeżeli wszystko jest w porządku czekam na i po jej otrzymaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu pakuje pracę do Ciebie.