Prezent na wieczór kawalerski

Masz zamiar znaleźć fajny prezent dla kogoś Ci bliskiego? Nadchodzi wieczór kawalerski i nie masz pomysłu na odpowiedni podarunek? Wybierz coś nietuzinkowego, na upominek, który będzie udaną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. W mojej ofercie znajdziesz stworzenie karykatury ze zdjęcia!

Co wybrać na wieczór kawalerski? Podpowiadamy!

Internet dostarcza fajnych pomysłów, na pewno sam też myśląc o wieczoru kawalerskiego masz ich kilka. Bez problemu można znaleźć wiele sklepów online, które proponują bardzo dużo różnych gadżetów, drobnych rzeczy, poruszających tematykę wieczoru kawalerskiego. Zazwyczaj jest to finał szukania - w końcu tak najprościej jest załatwić kwestię wyboru prezentu. Co powiesz troszkę większy wysiłek i zamówisz indywidualny prezent w postaci karykatury?

Wśród dopasowanych prezentów możemy przecież znaleźć takie rzeczy jak części garderoby, kubki, albo i inne akcesoria, jednak trzeba zastanowić się czy obdarowana osoba będzie zadowolona z takiego prezentu.Przecież można na dosłownie wszystkim można zamieścić dedykację, szczególny grawer. Jeżeli uważasz, że w Twojej sytuacji będzie to perfekcyjny prezent to nie powinieneś się zastanawiać, jednak jeżeli chciałbyś iść w zdecydowanie innym kierunku to zachęcam do zdecydowania się na rękodzieło, a dokładnie na oferowane przeze mnie rysunki na wieczór kawalerski!

prezent na wieczór kawalerski
wieczór kawalerski - co kupić

Karykatura na wieczór kawalerski - wyjątkowy pomysł prezentowy!

Wykonywałam już ogromne ilości karykatur, wliczając także karykatury na wieczór kawalerski. Z tego powodu też sądzę, że taki prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! wieczór kawalerski to bardzo ważny dzień i z tego powodu też powinieneś pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o rysowanie karykatur na “wyjątkowe dni” to w większości przypadków są one prezentem, na który składa się kilka osób - kupowane są w formie składki. Dlatego też koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Pomysłów prezentowych jest mnóstwo, jednak kto jak nie Ty powinien wiedzieć najlepiej co sprawdzi się na wieczór kawalerski! Może to powinno być co ma związek z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś zabawnego lub praktycznego. Jeżeli chodzi o karykaturę, to wszystko jest możliwe! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego - charakterystyczne ubranie, akcesoria, dowolną scenerię. Na moich karykaturach znajdziesz i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji wieczoru kawalerskiego.

Szukanie opcji prezentowej z okazji wieczoru kawalerskiego

Doskonale już wiesz, że moja karykatura stanie się idealnym prezentem? Dobrze już wiesz, jaka ma być kompozycja pracy? Jeśli tak to super! Skontaktuj się ze mną i zrobię szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeżeli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na wieczór kawalerski,ale zupełnie nie masz pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to proponuję zerknąć do galerii moich rysunków. Znajdziesz tam bardzo dużo fajnych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Na pewno uda się coś odpowiedniego odszukać i na ten szczególny dzień jakim jest wieczór kawalerski.

Zdecyduj się na gotowy prezent!

Często wysyłam karykatury w specjalnych tubach, po to by bezpiecznie dotarły do moich klientów. Proponuję również zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - karykatury w ramce. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, co sprawia, że zyskujesz już prezent, który natychmiast możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na wieczór kawalerski

Jak przebiega realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów robię szkic. Wykonuje prosty rysunek według wszystkich ustaleń ołówkiem. W następnym kroku ten wysyłany jest to akceptacji i możliwych korekt. Gdy wszystko jest ok wykańczam karykaturę. Wypełniam tło, dorabiam każdy szczegół. W zależności od zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych drobnych korekt. Gdy nie ma uwag przyjmuje zapłatę i po jej zaksięgowaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.