Prezent na komunie

Poszukujesz nietuzinkowego prezentu dla kogoś Ci bliskiego? Nadchodzi komunia i nie masz pomysłu na ten szczególny podarunek? Wybierz coś oryginalnego, na upominek, który stanie się świetną pamiątką, tego dnia. W mojej ofercie znajdziesz stworzenie karykatury ze zdjęcia!

Co kupić na komunie? Wybieramy dopasowane prezenty!

Internet jest pełen fajnych pomysłów, z pewnością sam też myśląc o komuni posiadasz ich kilka. Z łatwością odszukasz dużo sklepów internetowych, które proponują ogromne ilości różnych gadżetów, drobnych rzeczy, poruszających tematykę komuni. Często na tym poszukiwania się kończą - w końcu tak najprościej jest załatwić kwestię wyboru prezentu. Co powiesz minimalnie większy wysiłek i wybierzesz spersonalizowany prezent w postaci karykatury?

Ostatnimi czasy na popularności jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej docenianaoraz prezenty, które są handmade. Prezenty w tym stylu powinny przykuć Twoją uwagę. Tu na pewno należy zaliczyć do takich rzeczy portrety oraz karykatury, które są dostępne przez moją stronę. Na pewno wręczając taki prezent zapewnisz uśmiech na twarzy obdarowanego, a rysunek będzie idealną pamiątką!

prezent na komunie
komunia - co kupić

Karykatura na komunie - wyjątkowy pomysł prezentowy!

Miałam przyjemność stworzyć już setki karykatur, w tym i również karykatury na komunie. Z tego powodu też sądzę, że taki prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! komunia to wyjątkowy dzień i dlatego też koniecznie trzeba pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o tworzenie karykatur na “szczególne dni” to najczęściej są one prezentem wręczanym przez wiele osób - kupowane są w formie zrzutki. Dzięki temu cena karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Pomysłów prezentowych jest mnóstwo, jednak kto jak nie Ty powinien wiedzieć najlepiej co kupić właśnie na komunie! Może to powinno być związanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś zabawnego, albo i praktycznego. W przypadku karykatury, to wszystko jest możliwe! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego - charakterystyczne ubranie, akcesoria, jakąś specjalną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji komuni.

Szukanie opcji prezentowej z okazji komuni

Doskonale już wiesz, że wykonana przeze mnie karykatura stanie się idealnym prezentem? Jeżeli masz już gotowy pomysł, potrzebujesz tylko uzgodnić kilka detali, to świetnie! Skontaktuj się ze mną i przygotuję szkic, w następnym kroku będę kończyć pracę. Jeśli spodobała Ci się opcja na karykaturę na komunie,ale kompletnie nie masz pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to zachęcam do odwiedzania galerii moich rysunków. Znajdziesz tam bardzo dużo fajnych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Z pewnością uda się coś ciekawego odszukać i na ten wyjątkowy dzień jakim jest komunia.

Wybierz gotowy prezent!

Często nadaje karykatury w sztywnych tubach, po to by bezpiecznie dotarły do moich klientów. Proponuję także zamówienie już gotowego prezentu - karykatury w ramce. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu zyskujesz już prezent, który od razu możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na komunie

Jak wygląda realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów robię szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku według wszystkich ustaleń ołówkiem. Kolejno ten wysyłany jest to akceptacji i możliwych poprawek. Gdy wszystko jest ok wykańczam karykaturę. Robię tło, uzupełniam wszystkie szczegóły. W zależności od rodzaju zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych drobnych korekt. Gdy wszystko jest w porządku czekam na i po jej otrzymaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.