Prezent na imieniny

Masz zamiar znaleźć ciekawy prezent dla swoich bliskich? Nadchodzi imieniny i nie masz pomysłu na odpowiedni podarunek? Wybierz coś ciekawego, na upominek, który stanie się udaną pamiątką, tego dnia. Proponuję wykonanie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co sprezentować na imieniny? Podpowiadamy!

Internet dostarcza nieszablonowych inspiracji prezentowych, z pewnością sam też myśląc o imienin posiadasz ich całkiem sporo. Z łatwością można znaleźć wiele sklepów internetowych, które posiadają w ofercie ogromne ilości różnych gadżetów, upominków, poruszających tematykę imienin. W większości sytuacjach pewnie i na tym się skończy - przecież tak najprościej jest zakończyć kwestię zakupu prezentu. Co powiesz troszkę większy wysiłek i kupisz spersonalizowany prezent jakim jest karykatura?

Ostatnio popularne jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej docenianaoraz prezenty, które są handmade. Takie prezenty zasługują na szczególną Twoją uwagę. W tym przypadku oczywiście należy zaliczyć do takich upominków portrety i karykatury, które zamówisz przez moją stronę. Na pewno wręczając taki prezent zobaczysz uśmiech na twarzy każdej osoby, a rysunek będzie wyjątkową pamiątką!

prezent na imieniny
imieniny - co kupić

Karykatura na imieniny - sprawdzony pomysł prezentowy!

Tworzyłam już setki karykatur, w tym i również karykatury na imieniny. Dlatego też myślę, że taki prezent powinien być trafionym pomysłem na tą okazję! imieniny to wyjątkowy dzień i z tego powodu też koniecznie trzeba pomyśleć o czymś specjalnym dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o rysowanie karykatur na “bardzo ważne dni” to w większości przypadków są one prezentem wręczanym przez wiele osób - kupowane są w formie składki. Dlatego też koszt karykatury zawsze może się wtedy fajnie rozłożyć.

Inspiracji prezentowych jest bardzo dużo, jednak to Ty powinieneś znać drugą osobę i wiedzieć co jej kupić na imieniny! Może to powinno być powiązanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś zabawnego, albo i przydatnego. Jeżeli chodzi o karykaturę, to nic nas nie ogranicza - oprócz wyobraźni! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego - charakterystyczne ubranie, akcesoria, jakąś specjalną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji imienin.

Szukanie opcji prezentowej z okazji imienin

Doskonale już wiesz, że wykonana przeze mnie karykatura będzie tym perfekcyjnym prezentem? Jeżeli masz już sprawdzony pomysł, potrzebujesz tylko dogadać kilka detali, to świetnie! Zadzwoń do mnie i przygotuję szkic, w następnym kroku będę kończyć pracę. Jeśli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na imieniny jednak zupełnie nie masz pomysłów jak a powinna wyglądać, to zachęcam do odwiedzania galerii moich prac. Można tam znaleźć wiele ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Jestem przekonana, że uda się coś ciekawego znaleźć i na ten wyjątkowy dzień jakim jest imieniny.

Postaw na gotowy prezent!

Najczęściej nadaje karykatury w specjalnych tubach, tak aby bezpiecznie dotarły do zadowolonych klientów. Proponuję także zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - karykatury w ramce. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu otrzymujesz już prezent, który od razu będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na imieniny

Jak wygląda realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich detali wykonuje szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku według wszystkich ustaleń ołówkiem. W następnym kroku ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i możliwych poprawek. Jeżeli nic nie jest do poprawy kończę karykaturę. Wypełniam tło, dorabiam każdy szczegół. W zależności od zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Na koniec wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych drobnych korekt. Gdy nie ma uwag czekam na i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.