Prezent na chrzest

Masz zamiar znaleźć fajny prezent dla kogoś Ci bliskiego? Coraz bliżej chrzest i nadal nie masz pomysłu na odpowiedni podarunek? Zdecyduj się na coś ciekawego, na upominek, który stanie się perfekcyjną pamiątką, tego dnia. Proponuję wykonanie karykatury ze zdjęcia!

Co wybrać na chrzest? Podpowiadamy!

W internecie można znaleźć pełno fajnych inspiracji prezentowych, z pewnością sam też myśląc o chrztu masz ich kilka. Bez problemu znajdziesz wiele sklepów online, które mają w ofercie bardzo dużo różnych gadżetów, drobnych rzeczy, związanych z tematyką chrztu. W większości sytuacjach pewnie i na tym się skończy - przecież tak najłatwiej jest załatwić kwestię prezentowe. Co powiesz troszkę większy wysiłek i zamówisz bardziej dopasowany prezent w postaci karykatury?

Ostatnio na popularności jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej szanowanaoraz prezenty, które są ręcznie wykonane. Tego typu prezenty powinny przykuć Twoją uwagę. Tu na pewno trzeba zaliczyć do takich upominków portrety lub karykatury, które można zamówić na mojej stronie. Z całą pewnością dając taki prezent zapewnisz uśmiech na twarzy obdarowanego, a rysunek będzie szczególną pamiątką!

prezent na chrzest
chrzest - co kupić

Karykatura na chrzest - wyjątkowy pomysł na prezent!

Wykonywałam już setki karykatur, w tym i właśnie karykatury na chrzest. Dlatego też uważam, że taki prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! chrzest to bardzo ważny dzień i z tego powodu też koniecznie warto pomyśleć o czymś specjalnym dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę rysowanie karykatur na “wyjątkowe dni” to w większości przypadków są one prezentem, na który składa się więcej osób - kupowane są na zasadzie składki. Dlatego też cena karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Pomysłów prezentowych jest wiele, jednak to Ty powinieneś wiedzieć najlepiej co kupić właśnie na chrzest! Może to powinno być powiązanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś śmiesznego, albo i przydatnego. W przypadku karykatury, to wszystko jest możliwe! Na rysunku można umieścić praktycznie wszystko - charakterystyczne ubranie, akcesoria, jakąś specjalną scenerię. Na moich karykaturach znajdują się również i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji chrztu.

Poszukiwania opcji prezentowej z okazji chrztu

Jesteś już zdecydowany na konkretny prezent i będzie to właśnie karykatura, którą dla Ciebie wykonam? Jeżeli masz już wybrany pomysł, chcesz tylko uzgodnić kilka detali, to świetnie! Skontaktuj się ze mną,a przygotuję szkic, kolejno będę kończyć pracę. Jeśli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na chrzest,ale zupełnie brak Ci pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to zachęcam do odwiedzania galerii moich rysunków. Znajdziesz tam bardzo dużo ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Jestem przekonana, że uda się coś odpowiedniego znaleźć i na ten szczególny dzień jakim jest chrzest.

Postaw na gotowy prezent!

Najczęściej nadaje karykatury w specjalnych tubach, tak aby bez zniszczeń mogły dotrzeć do zadowolonych klientów. Proponuję także zamówienie już gotowego prezentu - karykatury w ramce. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu dostajesz już prezent, który od razu będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na chrzest

Jak wygląda realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich szczegółów wykonuje szkic. Wykonuje prosty rysunek według wszystkich ustaleń ołówkiem. W następnym kroku ten wysyłany jest to akceptacji i ewentualnych poprawek. Jeżeli nic nie jest do poprawy wykańczam karykaturę. Wypełniam tło, uzupełniam wszystkie szczegóły. W zależności od rodzaju zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych minimalnych korekt. Jeżeli nie ma uwag czekam na i po jej zaksięgowaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu pakuje pracę do Ciebie.