Prezent na barbórkę

Szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś Ci bliskiego? Nadchodzi barbórka i nie masz pomysłu na odpowiedni upominek? Posta na coś nietuzinkowego, na prezent, który stanie się perfekcyjną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. Oferuję stworzenie karykatury ze zdjęcia!

Co wybrać na barbórkę? Wybieramy odpowiednie prezenty!

W internecie znajdziesz pełno nieszablonowych inspiracji prezentowych, na pewno sam też myśląc o barbórki posiadasz ich kilka. Bez problemu znajdziesz wiele sklepów online, które posiadają w ofercie ogromne ilości ciekawych gadżetów, drobnych rzeczy, związanych z tematyką barbórki. W większości przypadków pewnie i na tym się skończy - przecież tak najłatwiej jest zakończyć kwestię prezentowe. Co powiesz minimalnie większy wysiłek i zamówisz indywidualny prezent jakim jest karykatura?

Ostatnimi czasy popularne jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej szanowana, jak również prezenty, które są handmade. Takie prezenty zasługują na szczególną Twoją uwagę. W tym przypadku oczywiście trzeba zaliczyć do takich rzeczy portrety oraz karykatury, które można zamówić na tej stronie. Niewątpliwe jest, że dając taki prezent wywołasz uśmiech na twarzy każdej osoby, a rysunek będzie wyjątkową pamiątką!

prezent na barbórkę
barbórka - co kupić

Karykatura na barbórkę - sprawdzony pomysł prezentowy!

Miałam przyjemność wykonać już setki karykatur, w tym i również karykatury na barbórkę. Dlatego też uważam, że tego rodzaju prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! barbórka to bardzo ważny dzień i z tego powodu też powinieneś pomyśleć o czymś specjalnym dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę tworzenie karykatur na “szczególne dni” to w wielu przypadkach są one prezentem, na który składa się więcej osób - zamawiane są na zasadzie zrzutki. Dzięki temu koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Pomysłów prezentowych jest mnóstwo, jednak kto jak nie Ty powinien znać obdarowanego i wiedzieć co jej kupić na barbórkę! Może to być coś związanego z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś zabawnego lub praktycznego. W przypadku karykatury, to wszystko jest możliwe! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego - ciekawe ubranie, akcesoria, jakąś specjalną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji barbórki.

Szukanie pomysłu na prezent z okazji barbórki

Jesteś już zdecydowany na konkretny prezent i będzie to właśnie karykatura z mojej strony? Masz już wizję, jaka ma być kompozycja pracy? Jeśli tak to super! Skontaktuj się ze mną,a przygotuję szkic, w następnym kroku będę kończyć pracę. Jeżeli spodobała Ci się opcja na karykaturę na barbórkę jednak kompletnie brak Ci pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to zachęcam do odwiedzania galerii moich prac. Znajdziesz tam bardzo dużo fajnych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Jestem przekonana, że uda się coś odpowiedniego odszukać i na ten wyjątkowy dzień jakim jest barbórka.

Postaw na gotowy prezent!

Przeważnie wysyłam karykatury w specjalnych tubach, tak aby bezpiecznie dotarły do zadowolonych klientów. Proponuję także zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - oprawionej karykatury. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu dostajesz już prezent, który od razu będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na barbórkę

Jak przebiega realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich szczegółów wykonuje szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku według wszystkich ustaleń ołówkiem. W następnym kroku ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i ewentualnych poprawek. Jeżeli nic nie jest do poprawy kończę karykaturę. Robię tło, dorabiam każdy szczegół. W zależności od rodzaju zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych drobnych korekt. Gdy wszystko jest w porządku czekam na i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.