Prezent na dzień dziadka

Szukasz ciekawego prezentu dla swoich bliskich? Nadchodzi dzień dziadka i nie masz pomysłu na odpowiedni podarunek? Wybierz coś oryginalnego, na prezent, który stanie się udaną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. Proponuję wykonanie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co kupić na dzień dziadka? Wybieramy dopasowane prezenty!

Internet dostarcza fajnych pomysłów, na pewno sam też myśląc o dnia dziadka masz ich całkiem sporo. Bez problemu można znaleźć wiele sklepów internetowych, które posiadają w ofercie ogromne ilości różnych gadżetów, upominków, związanych z tematyką dnia dziadka. W większości przypadków zapewne i na tym się skończy - w końcu tak najłatwiej jest załatwić kwestię prezentowe. Co powiesz troszkę większy wysiłek i wybierzesz spersonalizowany prezent jakim jest karykatura?

Ostatnimi czasy na popularności jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej szanowana i prezenty, które są handmade. Takie prezenty powinny przykuć Twoją uwagę. Tu na pewno trzeba zaliczyć do takich prezentów portrety lub karykatury, które są dostępne przez moją stronę. Z całą pewnością dając taki prezent wywołasz uśmiech na twarzy każdego, a rysunek stanie się szczególną pamiątką!

prezent na dzień dziadka
dzień dziadka - co kupić

Karykatura na dzień dziadka - ciekawy pomysł na prezent!

Tworzyłam już setki karykatur, wliczając także karykatury na dzień dziadka. Z tego powodu też sądzę, że taki prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! dzień dziadka to bardzo ważny dzień i z tego powodu też koniecznie warto pomyśleć o czymś specjalnym dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę rysowanie karykatur na “bardzo ważne dni” to najczęściej są one prezentem wręczanym przez wiele osób - kupowane są na zasadzie zrzutki. Dlatego też cena karykatury zawsze może się wtedy fajnie rozłożyć.

Inspiracji prezentowych jest mnóstwo, jednak to Ty powinieneś wiedzieć najlepiej co sprawdzi się na dzień dziadka! Może to być coś co ma związek z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś zabawnego lub przydatnego. W przypadku karykatury, to wszystko jest dopuszczalne! Na rysunku można zawrzeć dosłownie wszystko - ciekawe ubranie, dodatki, dowolną scenerię. Na moich karykaturach znajdują się również i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji dnia dziadka.

Poszukiwania pomysłu na prezent z okazji dnia dziadka

Jesteś już zdecydowany na konkretną opcję i ma to być właśnie karykatura z mojej strony? Masz już wizję, jak ma wyglądać realizacja? Jeśli tak to super! Skontaktuj się ze mną,a przygotuję szkic, kolejno będę kończyć pracę. Jeśli spodobała Ci się opcja na karykaturę na dzień dziadka,ale zupełnie nie masz pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to proponuję zerknąć do galerii moich rysunków. Znajduje się tam wiele ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Na pewno uda się coś ciekawego odszukać i na ten szczególny dzień jakim jest dzień dziadka.

Wybierz gotowy prezent!

Często nadaje karykatury w sztywnych tubach, po to by bez zniszczeń dotarły do zadowolonych klientów. Oferuje również zamówienie już gotowego prezentu - karykatury w ramce. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu dostajesz już prezent, który od razu będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na dzień dziadka

Jak wygląda realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich szczegółów robię szkic. Wykonuje prosty rysunek zgodnie z naszymi ustaleniami. Kolejno ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i możliwych korekt. Jeżeli nic nie jest do poprawy wykańczam karykaturę. Wypełniam tło, dorabiam wszystkie szczegóły. W zależności od rodzaju zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych minimalnych korekt. Gdy nie ma uwag przyjmuje zapłatę i po jej otrzymaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu pakuje pracę do Ciebie.