Prezent na wieczór panieński

Szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś Ci bliskiego? Zbliża się wieczór panieński i nie masz pomysłu na trafiony podarunek? Posta na coś ciekawego, na upominek, który będzie udaną pamiątką, tego dnia. Oferuję stworzenie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co kupić na wieczór panieński? Podpowiadamy!

W internecie znajdziesz pełno fajnych inspiracji prezentowych, na pewno sam też myśląc o wieczoru panieńskiego posiadasz ich całkiem sporo. Bez problemu znajdziesz dużo sklepów online, które mają w ofercie bardzo dużo ciekawych gadżetów, drobnych rzeczy, poruszających tematykę wieczoru panieńskiego. Zazwyczaj na tym poszukiwania się kończą - przecież tak najprościej jest załatwić kwestię zakupu prezentu. Co powiesz troszkę większy wysiłek i zamówisz spersonalizowany prezent jakim jest karykatura?

Wśród ciekawych prezentów możemy przecież znaleźć takie rzeczy jak t-shirty, kubki, albo i inne dodatki, jednak trzeba przemyśleć się czy obdarowana osoba będzie zachwycona z właśnie tego prezentu.Idąc dalej przecież na dosłownie wszystkim można zamieścić napis, wybrany przez Ciebie grawer. Jeżeli uważasz, że w Twojej sytuacji będzie to idealny prezent powinieneś to zamówić, jednak jeżeli masz zamiar pójść w zdecydowanie innym kierunku to polecam zdecydować się na rękodzieło, a dokładnie na oferowane przeze mnie rysunki na wieczór panieński!

prezent na wieczór panieński
wieczór panieński - co kupić

Karykatura na wieczór panieński - ciekawy pomysł prezentowy!

Tworzyłam już setki karykatur, w tym i również karykatury na wieczór panieński. Dlatego też uważam, że tego rodzaju prezent powinien być trafionym pomysłem na tą okazję! wieczór panieński to bardzo ważny dzień i z tego powodu też powinieneś pomyśleć o czymś ciekawym dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę tworzenie karykatur na “szczególne dni” to w większości przypadków są one prezentem, na który składa się kilka osób - zamawiane są na zasadzie zrzutki. Z tego powodu cena karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Pomysłów prezentowych jest bardzo dużo, jednak kto jak nie Ty powinien znać obdarowanego i wiedzieć co jej kupić na wieczór panieński! Może to powinno być co ma związek z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś śmiesznego, albo i praktycznego. Jeżeli chodzi o karykaturę, to nic nas nie ogranicza - tylko wyobraźnia! Na rysunku można zawrzeć dosłownie wszystko - charakterystyczne ubranie, dodatki, jakąś specjalną scenerię. Na moich karykaturach znajdziesz i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji wieczoru panieńskiego.

Poszukiwania opcji prezentowej z okazji wieczoru panieńskiego

Doskonale już wiesz, że moja karykatura stanie się idealnym prezentem? Masz już wizję, jak ma wyglądać realizacja? Jeśli tak to super! Napisz do mnie i przygotuję szkic, kolejno będę kończyć pracę. Jeżeli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na wieczór panieński,ale kompletnie nie masz pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to proponuję zerknąć do galerii moich rysunków. Znajdziesz tam bardzo dużo fajnych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Z pewnością uda się coś ciekawego znaleźć i na ten wyjątkowy dzień jakim jest wieczór panieński.

Wybierz gotowy prezent!

Najczęściej nadaje karykatury w sztywnych tubach, tak aby bez zniszczeń dotarły do zadowolonych klientów. Proponuję także zamówienie już gotowego prezentu - karykatury w ramce. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, co sprawia, że dostajesz już prezent, który od razu będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na wieczór panieński

Jak wygląda realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich detali wykonuje szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku według wszystkich ustaleń ołówkiem. Kolejno ten wysyłany jest to akceptacji i ewentualnych poprawek. Gdy wszystko jest ok kończę karykaturę. Robię tło, uzupełniam wszystkie szczegóły. W zależności od rodzaju zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych minimalnych korekt. Jeżeli wszystko jest w porządku czekam na i po jej zaksięgowaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.