Prezent na dzień dziecka

Szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś Ci bliskiego? Nadchodzi dzień dziecka i wciąż nie masz pomysłu na odpowiedni podarunek? Posta na coś nietuzinkowego, na upominek, który będzie perfekcyjną pamiątką, tego dnia. Oferuję stworzenie karykatury ze zdjęcia!

Co sprezentować na dzień dziecka? Podpowiadamy!

W internecie znajdziesz pełno ciekawych inspiracji prezentowych, z pewnością sam też myśląc o dnia dziecka masz ich kilka. Bez problemu znajdziesz dużo sklepów internetowych, które posiadają w ofercie bardzo dużo ciekawych gadżetów, drobnych rzeczy, poruszających tematykę dnia dziecka. W większości przypadków pewnie i na tym się skończy - w końcu tak najprościej jest zakończyć kwestię prezentowe. Co powiesz minimalnie większy wysiłek i zamówisz bardziej dopasowany prezent jakim jest karykatura?

W ostatnich latach na fali jest rękodzieło. Coraz więcej ludzi docenia pracę rzemieślników i prezenty, które są ręcznie wykonane. Takie prezenty powinny przykuć Twoją uwagę. W tym przypadku oczywiście trzeba zaliczyć do takich prezentów portrety i karykatury, które można zamówić na mojej stronie. Z całą pewnością dając taki prezent wywołasz uśmiech na twarzy każdej osoby, a rysunek będzie pamiątką na lata!

prezent na dzień dziecka
dzień dziecka - co kupić

Karykatura na dzień dziecka - sprawdzony pomysł prezentowy!

Tworzyłam już setki karykatur, wliczając także karykatury na dzień dziecka. Dlatego też myślę, że tego rodzaju prezent powinien sprawdzić się idealnie w tym dniu! dzień dziecka to szczególny dzień i z tego powodu też koniecznie trzeba pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o tworzenie karykatur na “bardzo ważne dni” to najczęściej są one prezentem, na który składa się więcej osób - kupowane są w formie składki. Dlatego też koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Inspiracji prezentowych jest bardzo dużo, jednak kto jak nie Ty powinien znać drugą osobę i wiedzieć co jej kupić na dzień dziecka! Może to być coś związanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś śmiesznego, albo i przydatnego. Jeżeli chodzi o karykaturę, to wszystko jest dopuszczalne! Kartka pozwala na dowolną kompozycję - ciekawe ubranie, dodatki, jakąś specjalną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji dnia dziecka.

Szukanie opcji prezentowej z okazji dnia dziecka

Doskonale już wiesz, że wykonana przeze mnie karykatura stanie się idealnym prezentem? Dobrze już wiesz, jaka ma być kompozycja pracy? Jeśli tak to super! Zadzwoń do mnie i zrobię szkic, kolejno będę kończyć pracę. Jeżeli spodobała Ci się opcja na karykaturę na dzień dziecka,ale kompletnie brak Ci pomysłów jak a powinna wyglądać, to zachęcam do odwiedzania galerii moich rysunków. Można tam znaleźć wiele fajnych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Z pewnością uda się coś odpowiedniego znaleźć i na ten wyjątkowy dzień jakim jest dzień dziecka.

Zdecyduj się na gotowy prezent!

Przeważnie nadaje karykatury w sztywnych tubach, po to by bezpiecznie dotarły do moich klientów. Oferuje także zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - karykatury w ramce. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, co sprawia, że zyskujesz już prezent, który natychmiast możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na dzień dziecka

Jak wygląda realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich szczegółów wykonuje szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku według wszystkich ustaleń ołówkiem. Kolejno ten wysyłany jest to akceptacji i ewentualnych poprawek. Jeżeli nic nie jest do poprawy wykańczam karykaturę. Robię tło, dorabiam wszystkie szczegóły. W zależności od rodzaju zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Na koniec wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych minimalnych korekt. Jeżeli nie ma uwag przyjmuje zapłatę i po jej otrzymaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.