Prezent na bierzmowanie

Poszukujesz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nadchodzi bierzmowanie i nie masz pomysłu na odpowiedni upominek? Posta na coś nietuzinkowego, na prezent, który stanie się udaną pamiątką, tego dnia. Proponuję wykonanie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co kupić na bierzmowanie? Wybieramy dopasowane prezenty!

Internet jest pełen ciekawych pomysłów, z pewnością sam też myśląc o bierzmowania masz ich całkiem sporo. Z łatwością można znaleźć wiele sklepów internetowych, które proponują ogromne ilości ciekawych gadżetów, drobnych rzeczy, związanych z tematyką bierzmowania. W wielu sytuacjach zapewne i na tym się skończy - przecież tak najłatwiej jest zakończyć kwestię prezentowe. Może jednak postawisz na minimalnie większy wysiłek i kupisz indywidualny prezent jakim jest karykatura?

Wśród ciekawych prezentów możemy przecież znaleźć takie rzeczy jak t-shirty, kubki, albo i inne akcesoria, jednak należy przemyśleć się czy druga osoba będzie zachwycona z właśnie tego prezentu.Przecież nie ma problemu żeby na każdej rzeczy można zamieścić dedykację, wybrany przez Ciebie grawer. Jeśli Twoim stanie w Twoim przypadku będzie to idealny prezent powinieneś to kupić, w przypadku gdy chciałbyś pójść w odmiennym kierunku to polecam zdecydować się na rękodzieło, a dokładnie na proponowane przeze mnie rysunki na bierzmowanie!

prezent na bierzmowanie
bierzmowanie - co kupić

Karykatura na bierzmowanie - ciekawy pomysł prezentowy!

Tworzyłam już setki karykatur, w tym i właśnie karykatury na bierzmowanie. Dlatego też myślę, że tego rodzaju prezent powinien być trafionym pomysłem na ten dzień! bierzmowanie to bardzo ważny dzień i dlatego też koniecznie trzeba pomyśleć o czymś specjalnym dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o rysowanie karykatur na “bardzo ważne dni” to najczęściej są one prezentem wręczanym przez wiele osób - zamawiane są w formie składki. Dlatego też koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Inspiracji prezentowych jest bardzo dużo, jednak kto jak nie Ty powinien wiedzieć najlepiej co sprawdzi się na bierzmowanie! Może to być coś powiązanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś śmiesznego lub praktycznego. Jeżeli chodzi o karykaturę, to wszystko jest dopuszczalne! Na rysunku można umieścić praktycznie wszystko - ciekawe ubranie, dodatki, jakąś specjalną scenerię. Na moich karykaturach znajdziesz i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji bierzmowania.

Poszukiwania opcji prezentowej z okazji bierzmowania

Jesteś już zdecydowany na konkretny prezent i będzie to właśnie karykatura z mojej strony? Jeżeli masz już wybrany pomysł, chcesz tylko uzgodnić kilka szczegółów, to świetnie! Skontaktuj się ze mną,a zrobię szkic, w następnym kroku będę kończyć pracę. Jeśli spodobała Ci się opcja na karykaturę na bierzmowanie,ale zupełnie nie masz pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to zachęcam do odwiedzania galerii moich rysunków. Znajduje się tam bardzo dużo fajnych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Na pewno uda się coś ciekawego znaleźć i na ten wyjątkowy dzień jakim jest bierzmowanie.

Postaw na gotowy prezent!

Często nadaje karykatury w specjalnych tubach, tak aby bez zniszczeń mogły dotrzeć do moich klientów. Proponuję również zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - karykatury w ramce. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu otrzymujesz już prezent, który od razu możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na bierzmowanie

Jak wygląda realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich detali robię szkic. Wykonuje prosty rysunek według wszystkich ustaleń ołówkiem. Następnie ten wysyłany jest to akceptacji i możliwych korekt. Gdy wszystko jest ok kończę karykaturę. Robię tło, uzupełniam wszystkie szczegóły. W zależności od zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Na koniec wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych drobnych korekt. Gdy wszystko jest w porządku czekam na i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.