Prezent na urodziny

Masz zamiar znaleźć fajny prezent dla kogoś Ci bliskiego? Coraz bliżej urodzin i wciąż nie masz pomysłu na ten szczególny podarunek? Wybierz coś nietuzinkowego, na upominek, który stanie się świetną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. W mojej ofercie znajdziesz stworzenie karykatury ze zdjęcia!

Co kupić na urodziny? Podpowiadamy!

W internecie znajdziesz pełno fajnych pomysłów, z pewnością sam też myśląc o urodzin posiadasz ich kilka. Bez problemu odszukasz dużo sklepów internetowych, które proponują ogromne ilości różnych gadżetów, upominków, poruszających tematykę urodzin. Często jest to finał szukania - przecież tak najprościej jest załatwić kwestię zakupu prezentu. Co powiesz minimalnie większy wysiłek i zamówisz indywidualny prezent jakim jest karykatura?

Oglądając setki dopasowanych prezentów z łatwością odszukamy takie rzeczy jak części garderoby, kubki, czy też inne dodatki, jednak trzeba przemyśleć się czy druga osoba będzie zachwycona z takiego prezentu.Przecież nie ma problemu żeby na każdej rzeczy można zamieścić napis, szczególny grawer. Jeśli Twoim stanie w Twojej sytuacji będzie to idealny prezent powinieneś to kupić, jednak jeżeli masz zamiar iść w zdecydowanie innym kierunku to zachęcam do zdecydowania się na rękodzieło, a konkretniej na oferowane przeze mnie rysunki na urodziny!

prezent na urodziny
urodzin - co kupić

Karykatura na urodziny - wyjątkowy pomysł na prezent!

Tworzyłam już wiele karykatur, w tym i właśnie karykatury na urodziny. Dlatego też uważam, że taki prezent powinien sprawdzić się idealnie w tym dniu! urodzin to bardzo ważny dzień i dlatego też koniecznie trzeba pomyśleć o czymś ciekawym dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę rysowanie karykatur na “bardzo ważne dni” to w większości przypadków są one prezentem, na który składa się kilka osób - zamawiane są w formie składki. Dzięki temu koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Inspiracji prezentowych jest mnóstwo, jednak kto jak nie Ty powinien wiedzieć najlepiej co kupić właśnie na urodziny! Może to być coś co ma związek z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś śmiesznego lub przydatnego. Jeżeli chodzi o karykaturę, to wszystko jest dopuszczalne! Kartka pozwala na dowolną kompozycję - charakterystyczne ubranie, akcesoria, dowolną scenerię. Na moich karykaturach znajdują się również i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji urodzin.

Poszukiwania opcji prezentowej z okazji urodzin

Jesteś już zdecydowany na konkretny prezent i będzie to właśnie karykatura, którą dla Ciebie wykonam? Jeżeli masz już wybrany pomysł, potrzebujesz tylko dogadać kilka szczegółów, to świetnie! Skontaktuj się ze mną i zrobię szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeśli spodobała Ci się opcja na karykaturę na urodziny jednak kompletnie brak Ci pomysłów jak a powinna wyglądać, to proponuję zerknąć do galerii moich rysunków. Można tam znaleźć bardzo dużo fajnych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Jestem przekonana, że uda się coś odpowiedniego odszukać i na ten szczególny dzień jakim jest urodzin.

Postaw na gotowy prezent!

Najczęściej nadaje karykatury w specjalnych tubach, tak aby bezpiecznie dotarły do moich klientów. Proponuję również zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - karykatury w ramce. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu dostajesz już prezent, który od razu będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na urodziny

Jak wygląda realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich detali zabieram się za zrobienie szkicu. Wykonuje prosty rysunek według wszystkich ustaleń ołówkiem. W następnym kroku ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i możliwych poprawek. Jeżeli nic nie jest do poprawy wykańczam karykaturę. Wypełniam tło, dorabiam wszystkie szczegóły. W zależności od rodzaju zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Na koniec wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych minimalnych korekt. Jeżeli wszystko jest w porządku przyjmuje zapłatę i po jej otrzymaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.