Prezent na dzień ojca

Poszukujesz nietuzinkowego prezentu dla swoich bliskich? Nadchodzi dzień ojca i wciąż nie masz pomysłu na trafiony upominek? Wybierz coś nietuzinkowego, na prezent, który stanie się świetną pamiątką, tego dnia. W mojej ofercie znajdziesz wykonanie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co wybrać na dzień ojca? Podpowiadamy!

W internecie można znaleźć pełno ciekawych inspiracji prezentowych, z pewnością sam też myśląc o dnia ojca masz ich całkiem sporo. Bez problemu można znaleźć dużo sklepów online, które posiadają w ofercie bardzo dużo ciekawych gadżetów, upominków, związanych z tematyką dnia ojca. Często jest to finał szukania - w końcu tak najłatwiej jest zakończyć kwestię wyboru prezentu. Co powiesz troszkę większy wysiłek i kupisz bardziej dopasowany prezent w postaci karykatury?

Oglądając setki dopasowanych prezentów możemy przecież znaleźć takie rzeczy jak t-shirty, kubki, czy też inne dodatki, jednak trzeba zastanowić się czy obdarowana osoba będzie zadowolona z takiego prezentu.Przecież można na dosłownie wszystkim można zamieścić napis, wybrany przez Ciebie grawer. Jeśli Twoim stanie w Twojej sytuacji będzie to najlepszy prezent to nie się co zastanawiać, w przypadku gdy masz zamiar pójść w odmiennym kierunku to polecam zdecydować się na rękodzieło, a dokładnie na oferowane przeze mnie rysunki na dzień ojca!

prezent na dzień ojca
dzień ojca - co kupić

Karykatura na dzień ojca - sprawdzony pomysł prezentowy!

Tworzyłam już wiele karykatur, w tym i właśnie karykatury na dzień ojca. Dlatego też myślę, że taki prezent powinien być trafionym pomysłem na tą okazję! dzień ojca to bardzo ważny dzień i z tego powodu też powinieneś pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o rysowanie karykatur na “bardzo ważne dni” to najczęściej są one prezentem, na który składa się więcej osób - zamawiane są na zasadzie składki. Z tego powodu koszt karykatury zawsze może się wtedy fajnie rozłożyć.

Inspiracji prezentowych jest bardzo dużo, jednak kto jak nie Ty powinien znać obdarowanego i wiedzieć co jej kupić na dzień ojca! Może to być coś powiązanego z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś zabawnego, albo i przydatnego. W przypadku karykatury, to nic nas nie ogranicza - oprócz wyobraźni! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego - ciekawe ubranie, akcesoria, jakąś specjalną scenerię. Na moich karykaturach znajdziesz i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji dnia ojca.

Poszukiwania opcji prezentowej z okazji dnia ojca

Jesteś już zdecydowany na konkretną opcję i ma to być właśnie karykatura z mojej strony? Masz już wizję, jak ma wyglądać realizacja? Jeśli tak to super! Napisz do mnie i zrobię szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeśli spodobała Ci się opcja na karykaturę na dzień ojca,ale zupełnie brak Ci pomysłów jak a powinna wyglądać, to zachęcam do odwiedzania galerii moich rysunków. Znajduje się tam bardzo dużo fajnych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Z pewnością uda się coś ciekawego odszukać i na ten szczególny dzień jakim jest dzień ojca.

Wybierz gotowy prezent!

Najczęściej wysyłam karykatury w specjalnych tubach, po to by bezpiecznie mogły dotrzeć do moich klientów. Oferuje także zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - karykatury w ramce. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, co sprawia, że otrzymujesz już prezent, który od razu będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na dzień ojca

Jak przebiega realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich detali robię szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku według wszystkich ustaleń ołówkiem. W następnym kroku ten wysyłany jest to akceptacji i możliwych poprawek. Gdy wszystko jest ok kończę karykaturę. Robię tło, uzupełniam każdy szczegół. W zależności od rodzaju zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych drobnych korekt. Jeżeli wszystko jest w porządku czekam na i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu pakuje pracę do Ciebie.