Prezent na parapetówkę

Poszukujesz wyjątkowego prezentu dla kogoś Ci bliskiego? Coraz bliżej parapetówka i nie masz pomysłu na ten szczególny podarunek? Wybierz coś oryginalnego, na prezent, który będzie świetną pamiątką, tego dnia. Oferuję stworzenie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co kupić na parapetówkę? Wybieramy dopasowane prezenty!

W sieci można znaleźć pełno nieszablonowych inspiracji prezentowych, na pewno sam też myśląc o parapetówki masz ich całkiem sporo. Z łatwością odszukasz wiele sklepów internetowych, które mają w ofercie bardzo dużo ciekawych gadżetów, drobnych rzeczy, poruszających tematykę parapetówki. W wielu sytuacjach zapewne i na tym się skończy - przecież tak najłatwiej jest załatwić kwestię prezentowe. Co powiesz minimalnie większy wysiłek i kupisz bardziej dopasowany prezent jakim jest karykatura?

Wśród ciekawych prezentów z łatwością znajdziemy takie rzeczy jak koszulki, kubki, albo i inne dodatki, jednak trzeba zastanowić się czy obdarowana osoba będzie zachwycona z takiego prezentu.Idąc dalej praktycznie na każdej rzeczy można umieścić dedykację, szczególny grawer. Jeśli według Ciebie w Twoim przypadku będzie to perfekcyjny prezent to nie powinieneś się zastanawiać, w przypadku gdy chciałbyś pójść w zdecydowanie innym kierunku to polecam zdecydować się na rękodzieło, a konkretniej na oferowane przeze mnie rysunki na parapetówkę!

prezent na parapetówkę
parapetówka - co kupić

Karykatura na parapetówkę - sprawdzony pomysł prezentowy!

Tworzyłam już ogromne ilości karykatur, wliczając także karykatury na parapetówkę. Z tego powodu też sądzę, że właśnie tego typu prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! parapetówka to bardzo ważny dzień i z tego powodu też powinieneś pomyśleć o czymś ciekawym dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę tworzenie karykatur na “bardzo ważne dni” to w wielu przypadkach są one prezentem, na który składa się więcej osób - kupowane są na zasadzie składki. Z tego powodu koszt karykatury zawsze może się wtedy fajnie rozłożyć.

Inspiracji prezentowych jest bardzo dużo, jednak kto jak nie Ty powinien znać obdarowanego i wiedzieć co jej sprezentować na parapetówkę! Może to powinno być co ma związek z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś zabawnego lub praktycznego. Jeżeli chodzi o karykaturę, to nic nas nie ogranicza - oprócz wyobraźni! Na rysunku można zawrzeć praktycznie wszystko - ciekawe ubranie, akcesoria, jakąś specjalną scenerię. Na moich karykaturach znajdziesz i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji parapetówki.

Poszukiwania pomysłu na prezent z okazji parapetówki

Jesteś już zdecydowany na konkretną opcję i ma to być właśnie karykatura z mojej strony? Jeżeli masz już sprawdzony pomysł, chcesz tylko dogadać kilka szczegółów, to świetnie! Skontaktuj się ze mną i wykonam szkic, w następnym kroku będę kończyć pracę. Jeżeli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na parapetówkę,ale kompletnie brak Ci pomysłów jak a powinna wyglądać, to zachęcam do odwiedzania galerii moich rysunków. Można tam znaleźć wiele ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Jestem przekonana, że uda się coś odpowiedniego znaleźć i na ten szczególny dzień jakim jest parapetówka.

Wybierz gotowy prezent!

Najczęściej wysyłam karykatury w specjalnych tubach, tak aby bezpiecznie mogły dotrzeć do zadowolonych klientów. Proponuję także zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - oprawionej karykatury. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, co sprawia, że otrzymujesz już prezent, który natychmiast możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na parapetówkę

Jak przebiega realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich detali zabieram się za stworzenie szkicu. Wykonuje prosty rysunek według wszystkich ustaleń ołówkiem. W następnym kroku ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i możliwych korekt. Gdy wszystko jest ok kończę karykaturę. Wypełniam tło, dorabiam wszystkie szczegóły. W zależności od rodzaju zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Na koniec wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych drobnych korekt. Gdy nie ma uwag czekam na i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu pakuje pracę do Ciebie.