Prezent na dzień matki

Masz zamiar znaleźć ciekawy prezent dla kogoś Ci bliskiego? Nadchodzi dzień matkti i nie masz pomysłu na ten szczególny podarunek? Zdecyduj się na coś nietuzinkowego, na prezent, który stanie się świetną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. W mojej ofercie znajdziesz stworzenie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co sprezentować na dzień matki? Podpowiadamy!

Internet jest pełen ciekawych pomysłów, na pewno sam też myśląc o dnia matki posiadasz ich całkiem sporo. Bez problemu można znaleźć wiele sklepów online, które proponują ogromne ilości różnych gadżetów, upominków, związanych z tematyką dnia matki. Zazwyczaj jest to finał szukania - w końcu tak najprościej jest załatwić kwestię prezentowe. Co powiesz troszkę większy wysiłek i wybierzesz bardziej dopasowany prezent jakim jest karykatura?

Oglądając setki dopasowanych prezentów możemy przecież znaleźć takie rzeczy jak części garderoby, kubki, albo i inne gadżety, jednak trzeba zastanowić się czy obdarowana osoba będzie zachwycona z takiego prezentu.Przecież można na dosłownie wszystkim można umieścić dedykację, szczególny grawer. Jeśli według Ciebie w Twojej sytuacji będzie to idealny prezent to nie się co zastanawiać, jednak jeżeli chciałbyś iść w innym kierunku to zachęcam do zdecydowania się na rękodzieło, a dokładnie na proponowane przeze mnie rysunki na dzień matki!

prezent na dzień matki
dzień matkti - co kupić

Karykatura na dzień matki - wyjątkowy pomysł na prezent!

Wykonywałam już wiele karykatur, wliczając także karykatury na dzień matki. Z tego powodu też sądzę, że właśnie tego typu prezent powinien być trafionym pomysłem na tą okazję! dzień matkti to szczególny dzień i dlatego też powinieneś pomyśleć o czymś specjalnym dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o rysowanie karykatur na “szczególne dni” to w większości przypadków są one prezentem, na który składa się więcej osób - kupowane są na zasadzie składki. Dlatego też cena karykatury zawsze może się wtedy fajnie rozłożyć.

Inspiracji prezentowych jest wiele, jednak to Ty powinieneś znać obdarowanego i wiedzieć co jej kupić na dzień matki! Może to być coś związanego z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś zabawnego, albo i przydatnego. W przypadku karykatury, to wszystko jest możliwe! Na rysunku można zawrzeć praktycznie wszystko - charakterystyczne ubranie, akcesoria, dowolną scenerię. Na moich karykaturach znajdziesz i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji dnia matki.

Szukanie pomysłu na prezent z okazji dnia matki

Doskonale już wiesz, że moja karykatura stanie się idealnym prezentem? Masz już wizję, jaka ma być kompozycja pracy? Jeśli tak to super! Skontaktuj się ze mną i zrobię szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeżeli spodobała Ci się opcja na karykaturę na dzień matki,ale zupełnie nie masz pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to proponuję zerknąć do galerii moich prac. Znajduje się tam wiele fajnych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Z pewnością uda się coś ciekawego odszukać i na ten szczególny dzień jakim jest dzień matkti.

Zdecyduj się na gotowy prezent!

Przeważnie wysyłam karykatury w sztywnych tubach, po to by bez zniszczeń dotarły do zadowolonych klientów. Oferuje również zamówienie już gotowego prezentu - oprawionej karykatury. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu otrzymujesz już prezent, który natychmiast będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na dzień matki

Jak przebiega realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów zabieram się za stworzenie szkicu. Wykonuje prosty rysunek według wszystkich ustaleń ołówkiem. Następnie ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i ewentualnych poprawek. Gdy wszystko jest ok wykańczam karykaturę. Wypełniam tło, uzupełniam każdy szczegół. W zależności od rodzaju zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Na koniec wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych drobnych korekt. Jeżeli wszystko jest w porządku czekam na i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu pakuje pracę do Ciebie.