Prezent na dzień babci

Szukasz oryginalnego prezentu dla swoich bliskich? Coraz bliżej dzień babci i wciąż nie masz pomysłu na trafiony podarunek? Posta na coś nietuzinkowego, na prezent, który stanie się udaną pamiątką, tego dnia. Oferuję wykonanie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co wybrać na dzień babci? Wybieramy odpowiednie prezenty!

W sieci można znaleźć pełno nieszablonowych pomysłów, z pewnością sam też myśląc o dnia babci posiadasz ich całkiem sporo. Z łatwością można znaleźć wiele sklepów internetowych, które posiadają w ofercie bardzo dużo różnych gadżetów, upominków, związanych z tematyką dnia babci. W wielu przypadków pewnie i na tym się skończy - w końcu tak najprościej jest zakończyć kwestię prezentowe. Może jednak zdecydujesz się na troszkę większy wysiłek i wybierzesz indywidualny prezent w postaci karykatury?

Ostatnio popularne jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej doceniana, a także prezenty, które są handmade. Prezenty w tym stylu zasługują na szczególną Twoją uwagę. Tu zdecydowanie należy zaliczyć do takich upominków portrety lub karykatury, które zamówisz przez moją stronę. Niewątpliwe jest, że dając taki prezent zapewnisz uśmiech na twarzy każdej osoby, a rysunek będzie pamiątką na lata!

prezent na dzień babci
dzień babci - co kupić

Karykatura na dzień babci - ciekawy pomysł prezentowy!

Wykonywałam już setki karykatur, wliczając także karykatury na dzień babci. Z tego powodu też sądzę, że taki prezent powinien być trafionym pomysłem na tą okazję! dzień babci to bardzo ważny dzień i z tego powodu też koniecznie trzeba pomyśleć o czymś ciekawym dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę tworzenie karykatur na “szczególne dni” to w większości przypadków są one prezentem wręczanym przez wiele osób - zamawiane są w formie zrzutki. Dzięki temu cena karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Pomysłów prezentowych jest bardzo dużo, jednak to Ty powinieneś wiedzieć najlepiej co kupić właśnie na dzień babci! Może to powinno być związanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś zabawnego, albo i praktycznego. W przypadku karykatury, to nic nas nie ogranicza - oprócz wyobraźni! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego - charakterystyczne ubranie, dodatki, dowolną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji dnia babci.

Poszukiwania pomysłu na prezent z okazji dnia babci

Jesteś już zdecydowany na konkretną opcję i ma to być właśnie karykatura, którą dla Ciebie wykonam? Masz już wizję, jak ma wyglądać realizacja? Jeśli tak to super! Napisz do mnie,a zrobię szkic, w następnym kroku będę kończyć pracę. Jeżeli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na dzień babci jednak kompletnie nie masz pomysłów jak a powinna wyglądać, to zachęcam do odwiedzania galerii moich prac. Znajdziesz tam bardzo dużo ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Na pewno uda się coś odpowiedniego odszukać i na ten wyjątkowy dzień jakim jest dzień babci.

Wybierz gotowy prezent!

Najczęściej nadaje karykatury w sztywnych tubach, po to by bez zniszczeń dotarły do moich klientów. Proponuję również zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - karykatury w ramce. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu otrzymujesz już prezent, który natychmiast będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na dzień babci

Jak przebiega realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich szczegółów robię szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku według wszystkich ustaleń ołówkiem. Kolejno ten wysyłany jest to akceptacji i możliwych korekt. Jeżeli nic nie jest do poprawy wykańczam karykaturę. Robię tło, dorabiam każdy szczegół. W zależności od zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych minimalnych korekt. Jeżeli nie ma uwag czekam na i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.