Prezent na wigilie

Szukasz ciekawego prezentu dla kogoś Ci bliskiego? Coraz bliżej wigilia i wciąż nie masz pomysłu na trafiony upominek? Wybierz coś ciekawego, na upominek, który stanie się udaną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. Oferuję stworzenie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co sprezentować na wigilie? Podpowiadamy!

W internecie znajdziesz pełno nieszablonowych inspiracji prezentowych, z pewnością sam też myśląc o wigilii posiadasz ich kilka. Z łatwością znajdziesz dużo sklepów internetowych, które proponują ogromne ilości różnych gadżetów, drobnych rzeczy, które powiązane są z tematyką wigilii. Zazwyczaj na tym poszukiwania się kończą - w końcu tak najłatwiej jest załatwić kwestię wyboru prezentu. Co powiesz minimalnie większy wysiłek i zamówisz bardziej dopasowany prezent w postaci karykatury?

W ostatnich latach na topie jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej szanowana i prezenty, które są ręcznie wykonane. Tego typu prezenty zasługują na szczególną Twoją uwagę. Tu oczywiście należy zaliczyć do takich upominków portrety i karykatury, które można zamówić przez moją stronę. Z całą pewnością wręczając taki prezent zapewnisz uśmiech na twarzy obdarowanego, a rysunek stanie się wyjątkową pamiątką!

prezent na wigilie
wigilia - co kupić

Karykatura na wigilie - wyjątkowy pomysł prezentowy!

Miałam przyjemność stworzyć już setki karykatur, wliczając także karykatury na wigilie. Dlatego też myślę, że taki prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! wigilia to szczególny dzień i z tego powodu też koniecznie trzeba pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o tworzenie karykatur na “bardzo ważne dni” to w większości przypadków są one prezentem wręczanym przez wiele osób - kupowane są w formie składki. Z tego powodu cena karykatury zawsze może się wtedy fajnie rozłożyć.

Pomysłów prezentowych jest wiele, jednak kto jak nie Ty powinien znać obdarowanego i wiedzieć co jej sprezentować na wigilie! Może to powinno być powiązanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś zabawnego lub przydatnego. Jeżeli chodzi o karykaturę, to nic nas nie ogranicza - oprócz wyobraźni! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego - charakterystyczne ubranie, akcesoria, dowolną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji wigilii.

Szukanie opcji prezentowej z okazji wigilii

Doskonale już wiesz, że wykonana przeze mnie karykatura będzie tym idealnym prezentem? Jeżeli masz już sprawdzony pomysł, potrzebujesz tylko uzgodnić kilka szczegółów, to świetnie! Skontaktuj się ze mną,a przygotuję szkic, w następnym kroku będę kończyć pracę. Jeśli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na wigilie,ale zupełnie nie masz pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to proponuję zerknąć do galerii moich prac. Znajduje się tam bardzo dużo ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Jestem przekonana, że uda się coś ciekawego odszukać i na ten szczególny dzień jakim jest wigilia.

Wybierz gotowy prezent!

Przeważnie wysyłam karykatury w sztywnych tubach, tak aby bez zniszczeń dotarły do zadowolonych klientów. Oferuje również zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - oprawionej karykatury. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu zyskujesz już prezent, który natychmiast możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na wigilie

Jak przebiega realizacja? 

Po ustaleniu wszystkich detali zabieram się za zrobienie szkicu. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku według wszystkich ustaleń ołówkiem. W następnym kroku ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i możliwych poprawek. Gdy wszystko jest ok kończę karykaturę. Robię tło, uzupełniam wszystkie szczegóły. W zależności od zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych drobnych korekt. Jeżeli nie ma uwag czekam na i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.