Prezent na mikołajki

Masz zamiar znaleźć fajny prezent dla kogoś Ci bliskiego? Coraz bliżej mikołajki i nadal nie masz pomysłu na trafiony podarunek? Zdecyduj się na coś ciekawego, na upominek, który będzie perfekcyjną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. Oferuję wykonanie karykatury ze zdjęcia!

Co sprezentować na mikołajki? Podpowiadamy!

Internet zapewnia wiele nieszablonowych pomysłów, z pewnością sam też myśląc o mikołajek masz ich kilka. Z łatwością odszukasz wiele sklepów internetowych, które posiadają w ofercie bardzo dużo ciekawych gadżetów, drobnych rzeczy, poruszających tematykę mikołajek. W wielu przypadków zapewne i na tym się skończy - przecież tak najłatwiej jest załatwić kwestię prezentowe. Może jednak zdecydujesz się na minimalnie większy wysiłek i kupisz bardziej dopasowany prezent w postaci karykatury?

Ostatnio na topie jest rękodzieło. Coraz więcej osób docenia pracę rzemieślników i prezenty, które są ręcznie wykonane. Takie prezenty zasługują na szczególną Twoją uwagę. W tym przypadku na pewno trzeba zaliczyć do takich prezentów portrety lub karykatury, które zamówisz przez moją stronę. Niewątpliwe jest, że dając taki prezent zobaczysz uśmiech na twarzy każdej osoby, a rysunek będzie wyjątkową pamiątką!

prezent na mikołajki
mikołajki - co kupić

Karykatura na mikołajki - sprawdzony pomysł na prezent!

Tworzyłam już ogromne ilości karykatur, w tym i również karykatury na mikołajki. Dlatego też myślę, że tego rodzaju prezent powinien być trafionym pomysłem na ten dzień! mikołajki to wyjątkowy dzień i z tego powodu też powinieneś pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę rysowanie karykatur na “bardzo ważne dni” to najczęściej są one prezentem wręczanym przez wiele osób - zamawiane są w formie składki. Dzięki temu koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Inspiracji prezentowych jest bardzo dużo, jednak kto jak nie Ty powinien znać drugą osobę i wiedzieć co jej kupić na mikołajki! Może to powinno być co ma związek z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś zabawnego, albo i przydatnego. W przypadku karykatury, to wszystko jest dopuszczalne! Kartka pozwala na dowolną kompozycję - charakterystyczne ubranie, akcesoria, jakąś specjalną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji mikołajek.

Poszukiwania opcji prezentowej z okazji mikołajek

Doskonale już wiesz, że moja karykatura stanie się idealnym prezentem? Masz już wizję, jak ma wyglądać realizacja? Jeśli tak to super! Napisz do mnie i przygotuję szkic, kolejno będę kończyć pracę. Jeżeli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na mikołajki,ale zupełnie nie masz pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to proponuję zerknąć do galerii moich rysunków. Znajdziesz tam bardzo dużo ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Z pewnością uda się coś ciekawego znaleźć i na ten szczególny dzień jakim jest mikołajki.

Postaw na gotowy prezent!

Przeważnie wysyłam karykatury w specjalnych tubach, tak aby bez zniszczeń mogły dotrzeć do moich klientów. Proponuję również zamówienie już gotowego prezentu - karykatury w ramce. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu otrzymujesz już prezent, który natychmiast możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na mikołajki

Jak przebiega realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich detali zabieram się za zrobienie szkicu. Wykonuje prosty rysunek zgodnie z naszymi ustaleniami. Następnie ten wysyłany jest to akceptacji i ewentualnych poprawek. Gdy wszystko jest ok wykańczam karykaturę. Robię tło, uzupełniam każdy szczegół. W zależności od rodzaju zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Na koniec wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych minimalnych korekt. Jeżeli wszystko jest w porządku czekam na i po jej otrzymaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.