Prezent na wesele

Szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś Ci bliskiego? Zbliża się wesele i nie masz pomysłu na odpowiedni podarunek? Posta na coś oryginalnego, na prezent, który stanie się udaną pamiątką, tego dnia. Proponuję wykonanie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co wybrać na wesele? Wybieramy dopasowane prezenty!

Internet jest pełen fajnych pomysłów, na pewno sam też myśląc o wesela posiadasz ich całkiem sporo. Z łatwością odszukasz dużo sklepów internetowych, które mają w ofercie ogromne ilości ciekawych gadżetów, drobnych rzeczy, poruszających tematykę wesela. W wielu przypadków pewnie i na tym się skończy – w końcu tak najłatwiej jest zakończyć kwestię zakupu prezentu. Co powiesz troszkę większy wysiłek i kupisz indywidualny prezent jakim jest karykatura?

Wśród personalizowanych prezentów z łatwością znajdziemy takie rzeczy jak części garderoby, kubki, czy też inne dodatki, jednak warto zastanowić się czy obdarowana osoba będzie zadowolona z właśnie tego prezentu.Przecież nie ma problemu żeby na każdej rzeczy można zamieścić dedykację, specjalny grawer. Jeżeli uważasz, że w Twoim przypadku będzie to perfekcyjny prezent to nie powinieneś się zastanawiać, w przypadku gdy chciałbyś pójść w innym kierunku to zachęcam do zdecydowania się na rękodzieło, a konkretniej na proponowane przeze mnie rysunki na wesele!

prezent na wesele
wesele - co kupić

Karykatura na wesele – wyjątkowy pomysł prezentowy!

Tworzyłam już setki karykatur, wliczając także karykatury na wesele. Dlatego też myślę, że taki prezent powinien sprawdzić się idealnie w tym dniu! wesele to szczególny dzień i z tego powodu też powinieneś pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o tworzenie karykatur na “szczególne dni” to w wielu przypadkach są one prezentem, na który składa się więcej osób – kupowane są w formie zrzutki. Z tego powodu koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Pomysłów prezentowych jest wiele, jednak kto jak nie Ty powinien wiedzieć najlepiej co sprawdzi się na wesele! Może to powinno być powiązanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś zabawnego lub praktycznego. W przypadku karykatury, to nic nas nie ogranicza – oprócz wyobraźni! Kartka pozwala na narysowanie wszystkiego – charakterystyczne ubranie, akcesoria, jakąś specjalną scenerię. Na moich karykaturach znajdziesz i inne dodatki. Dodatkowo stosuję specjalne napisy, dedykację z okazji wesela.

Szukanie opcji prezentowej z okazji wesela

Jesteś już zdecydowany na konkretny prezent i ma to być właśnie karykatura, którą dla Ciebie wykonam? Masz już wizję, jak ma wyglądać realizacja? Jeśli tak to super! Skontaktuj się ze mną i zrobię szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeśli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na wesele,ale zupełnie brak Ci pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to proponuję zerknąć do galerii moich prac. Można tam znaleźć wiele fajnych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Na pewno uda się coś ciekawego znaleźć i na ten szczególny dzień jakim jest wesele.

Postaw na gotowy prezent!

Często wysyłam karykatury w sztywnych tubach, tak aby bez zniszczeń mogły dotrzeć do moich klientów. Proponuję również zamówienie już gotowego prezentu – oprawionej karykatury. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, co sprawia, że zyskujesz już prezent, który od razu możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na wesele

Jak przebiega realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich detali robię szkic. Moim zadaniem jest zrobienie prostego rysunku według wszystkich ustaleń ołówkiem. Następnie ten wysyłany jest to akceptacji i ewentualnych korekt. Gdy wszystko jest ok kończę karykaturę. Robię tło, uzupełniam każdy szczegół. W zależności od rodzaju zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Na koniec wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych drobnych korekt. Gdy nie ma uwag czekam na i po jej zaksięgowaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu pakuje pracę do Ciebie.