Prezent na obronę

Masz zamiar znaleźć ciekawy prezent dla kogoś Ci bliskiego? Zbliża się obrona i wciąż nie masz pomysłu na ten szczególny upominek? Posta na coś ciekawego, na prezent, który będzie perfekcyjną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. W mojej ofercie znajdziesz stworzenie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co sprezentować na obronę? Podpowiadamy!

W internecie można znaleźć pełno ciekawych inspiracji prezentowych, z pewnością sam też myśląc o obrony masz ich kilka. Z łatwością można znaleźć wiele sklepów internetowych, które proponują bardzo dużo ciekawych gadżetów, upominków, poruszających tematykę obrony. W większości sytuacjach pewnie i na tym się skończy - przecież tak najłatwiej jest załatwić kwestię prezentowe. Co powiesz troszkę większy wysiłek i wybierzesz indywidualny prezent jakim jest karykatura?

Ostatnimi czasy popularne jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej doceniana, a także prezenty, które są handmade. Tego typu prezenty zasługują na szczególną Twoją uwagę. W tym przypadku zdecydowanie należy zaliczyć do takich rzeczy portrety oraz karykatury, które zamówisz na tej stronie. Na pewno dając taki prezent zapewnisz uśmiech na twarzy obdarowanego, a rysunek stanie się szczególną pamiątką!

prezent na obronę
obrona - co kupić

Karykatura na obronę - wyjątkowy pomysł na prezent!

Wykonywałam już ogromne ilości karykatur, wliczając także karykatury na obronę. Dlatego też uważam, że właśnie tego typu prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! obrona to szczególny dzień i dlatego też powinieneś pomyśleć o czymś ciekawym dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę rysowanie karykatur na “wyjątkowe dni” to najczęściej są one prezentem wręczanym przez wiele osób - zamawiane są na zasadzie zrzutki. Dzięki temu koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Pomysłów prezentowych jest bardzo dużo, jednak to Ty powinieneś znać drugą osobę i wiedzieć co jej kupić na obronę! Może to powinno być co ma związek z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś śmiesznego lub praktycznego. Jeżeli chodzi o karykaturę, to wszystko jest dopuszczalne! Kartka pozwala na dowolną kompozycję - charakterystyczne ubranie, dodatki, jakąś specjalną scenerię. Na moich karykaturach znajdują się również i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji obrony.

Poszukiwania opcji prezentowej z okazji obrony

Jesteś już zdecydowany na konkretną opcję i będzie to właśnie karykatura z mojej strony? Masz już wizję, jak ma wyglądać realizacja? Jeśli tak to super! Napisz do mnie,a przygotuję szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeżeli spodobała Ci się opcja na karykaturę na obronę jednak zupełnie brak Ci pomysłów jak a powinna wyglądać, to proponuję zerknąć do galerii moich rysunków. Znajduje się tam wiele ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i osób, które zamawiały u mnie karykatury. Na pewno uda się coś odpowiedniego znaleźć i na ten szczególny dzień jakim jest obrona.

Postaw na gotowy prezent!

Przeważnie wysyłam karykatury w sztywnych tubach, tak aby bez zniszczeń dotarły do zadowolonych klientów. Oferuje również zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - oprawionej karykatury. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu otrzymujesz już prezent, który od razu możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na obronę

Jak wygląda realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich szczegółów robię szkic. Wykonuje prosty rysunek zgodnie z naszymi ustaleniami. Kolejno ten wysyłany jest to akceptacji i ewentualnych poprawek. Jeżeli nic nie jest do poprawy kończę karykaturę. Robię tło, uzupełniam każdy szczegół. W zależności od zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych minimalnych korekt. Gdy nie ma uwag czekam na i po jej zaksięgowaniu lub dostarczeniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.