Prezent na ślub

Poszukujesz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Zbliża się ślub i nie masz pomysłu na odpowiedni upominek? Wybierz coś oryginalnego, na upominek, który będzie świetną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. W mojej ofercie znajdziesz stworzenie karykatury ze zdjęcia!

Co kupić na ślub? Podpowiadamy!

Internet jest pełen fajnych pomysłów, na pewno sam też myśląc o ślubu masz ich całkiem sporo. Z łatwością można znaleźć wiele sklepów internetowych, które proponują bardzo dużo różnych gadżetów, drobnych rzeczy, poruszających tematykę ślubu. Często jest to finał szukania - przecież tak najłatwiej jest załatwić kwestię wyboru prezentu. Co powiesz minimalnie większy wysiłek i kupisz indywidualny prezent w postaci karykatury?

Ostatnimi czasy popularne jest rękodzieło. Coraz więcej ludzi docenia pracę rzemieślników, jak również prezenty, które są handmade. Tego typu prezenty powinny przykuć Twoją uwagę. W tym przypadku oczywiście trzeba zaliczyć do takich upominków portrety i karykatury, które są dostępne na mojej stronie. Na pewno dając taki prezent wywołasz uśmiech na twarzy obdarowanego, a rysunek będzie pamiątką na lata!

prezent na ślub
ślub - co kupić

Karykatura na ślub - sprawdzony pomysł na prezent!

Tworzyłam już ogromne ilości karykatur, w tym i właśnie karykatury na ślub. Z tego powodu też sądzę, że taki prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! ślub to wyjątkowy dzień i z tego powodu też koniecznie trzeba pomyśleć o czymś specjalnym dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę tworzenie karykatur na “bardzo ważne dni” to najczęściej są one prezentem wręczanym przez wiele osób - zamawiane są na zasadzie zrzutki. Z tego powodu koszt karykatury jest dzielona przez więcej osób.

Pomysłów prezentowych jest wiele, jednak to Ty powinieneś wiedzieć najlepiej co kupić właśnie na ślub! Może to powinno być co ma związek z hobby, zainteresowaniami tej właśnie osoby, może coś zabawnego, albo i przydatnego. W przypadku karykatury, to wszystko jest dopuszczalne! Na rysunku można zawrzeć praktycznie wszystko - ciekawe ubranie, akcesoria, dowolną scenerię. Często rysuje pojazdy i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji ślubu.

Poszukiwania pomysłu na prezent z okazji ślubu

Doskonale już wiesz, że moja karykatura stanie się perfekcyjnym prezentem? Masz już wizję, jaka ma być kompozycja pracy? Jeśli tak to super! Skontaktuj się ze mną i zrobię szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeżeli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na ślub,ale kompletnie nie masz pomysłów jak a powinna wyglądać, to zachęcam do odwiedzania galerii moich prac. Można tam znaleźć bardzo dużo ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Na pewno uda się coś odpowiedniego znaleźć i na ten wyjątkowy dzień jakim jest ślub.

Postaw na gotowy prezent!

Często nadaje karykatury w specjalnych tubach, tak aby bez zniszczeń mogły dotrzeć do zadowolonych klientów. Oferuje również zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - karykatury w ramce. Za odpowiednią dopłatą wysyłam karykaturę w ramce, dzięki czemu zyskujesz już prezent, który od razu możesz wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na ślub

Jak przebiega realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich szczegółów wykonuje szkic. Wykonuje prosty rysunek według wszystkich ustaleń ołówkiem. Następnie ten wysyłany jest Tobie do sprawdzenia i ewentualnych poprawek. Gdy wszystko jest ok kończę karykaturę. Wypełniam tło, uzupełniam każdy szczegół. W zależności od zamówienia robię to w kolorze lub czarno-białe. Na koniec wysyłam zdjęcie do sprawdzenia i ewentualnych drobnych korekt. Jeżeli nie ma uwag przyjmuje zapłatę i po jej zaksięgowaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.