Prezent na nowe mieszkanie

Masz zamiar znaleźć fajny prezent dla swoich bliskich? Coraz bliżej nowe mieszkanie i nie masz pomysłu na odpowiedni upominek? Wybierz coś oryginalnego, na prezent, który będzie świetną pamiątką, tego właśnie wyjątkowego dnia. Oferuję wykonanie karykatury na podstawie nadesłanych zdjęć!

Co kupić na nowe mieszkanie? Wybieramy dopasowane prezenty!

W sieci można znaleźć pełno ciekawych inspiracji prezentowych, z pewnością sam też myśląc o nowego mieszkania posiadasz ich kilka. Z łatwością znajdziesz wiele sklepów internetowych, które mają w ofercie bardzo dużo różnych gadżetów, drobnych rzeczy, związanych z tematyką nowego mieszkania. W wielu sytuacjach zapewne i na tym się skończy - przecież tak najprościej jest załatwić kwestię prezentowe. Może jednak postawisz na minimalnie większy wysiłek i zamówisz spersonalizowany prezent jakim jest karykatura?

Ostatnimi czasy na popularności jest rękodzieło. Praca rękodzielników jest coraz bardziej doceniana, a także prezenty, które są handmade. Tego typu prezenty powinny przykuć Twoją uwagę. W tym przypadku na pewno trzeba zaliczyć do takich upominków portrety lub karykatury, które można zamówić przez moją stronę. Na pewno wręczając taki prezent zapewnisz uśmiech na twarzy każdego, a rysunek będzie wyjątkową pamiątką!

prezent na nowe mieszkanie
nowe mieszkanie - co kupić

Karykatura na nowe mieszkanie - ciekawy pomysł na prezent!

Miałam przyjemność stworzyć już ogromne ilości karykatur, w tym i właśnie karykatury na nowe mieszkanie. Z tego powodu też sądzę, że taki prezent powinien sprawdzić się perfekcyjnie w tym dniu! nowe mieszkanie to szczególny dzień i z tego powodu też powinieneś pomyśleć nad szczególnym prezentem dla drugiej osoby. Jeżeli chodzi o rysowanie karykatur na “wyjątkowe dni” to najczęściej są one prezentem, na który składa się więcej osób - kupowane są na zasadzie składki. Dzięki temu koszt karykatury zawsze może się wtedy fajnie rozłożyć.

Inspiracji prezentowych jest mnóstwo, jednak to Ty powinieneś wiedzieć najlepiej co sprawdzi się na nowe mieszkanie! Może to być coś związanego z hobby, zainteresowaniami odbiorcy prezentu, może coś zabawnego, albo i praktycznego. W przypadku karykatury, to wszystko jest dopuszczalne! Kartka pozwala na dowolną kompozycję - charakterystyczne ubranie, akcesoria, dowolną scenerię. Na moich karykaturach znajdziesz i inne dodatki. Uzupełnić pracę mogą specjalne napisy, dedykację z okazji nowego mieszkania.

Poszukiwania pomysłu na prezent z okazji nowego mieszkania

Doskonale już wiesz, że moja karykatura stanie się idealnym prezentem? Jeżeli masz już gotowy pomysł, chcesz tylko uzgodnić kilka szczegółów, to świetnie! Napisz do mnie,a przygotuję szkic, następnie będę kończyć pracę. Jeśli spodobał Ci się pomysł na karykaturę na nowe mieszkanie,ale kompletnie nie masz pomysłów jak miałaby wyglądać taka praca, to proponuję zerknąć do galerii moich rysunków. Znajdziesz tam wiele ciekawych pomysłów zarówno moich, jak i moich klientów. Z pewnością uda się coś odpowiedniego znaleźć i na ten wyjątkowy dzień jakim jest nowe mieszkanie.

Zdecyduj się na gotowy prezent!

Najczęściej wysyłam karykatury w specjalnych tubach, po to by bezpiecznie dotarły do zadowolonych klientów. Oferuje także zamówienie w pełni przygotowanego prezentu - karykatury w ramce. Dopłacając do zamówienia wysyłam karykaturę w ramce, co sprawia, że dostajesz już prezent, który od razu będziesz mógł wręczyć drugiej osobie!

pomysł na prezent na nowe mieszkanie

Jak wygląda realizacja? 

Po dogadaniu wszystkich szczegółów wykonuje szkic. Wykonuje prosty rysunek zgodnie z naszymi ustaleniami. Następnie ten wysyłany jest to akceptacji i ewentualnych poprawek. Gdy wszystko jest ok kończę karykaturę. Wypełniam tło, dorabiam każdy szczegół. W zależności od zamówienia robię to ołówkiem lub robię karykaturę w kolorze. Po zakończeniu rysunku wysyłam zdjęcie do akceptacji i ewentualnych drobnych korekt. Gdy nie ma uwag czekam na i po jej zaksięgowaniu lub wysłaniu potwierdzenia przelewu wysyłam pracę do Ciebie.