Karykatury Katowice

Spraw niespodziankę swoim najbliższym niepowtarzalnym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Katowic

Spodobały Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich będzie trafionym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy lub inne okazje dla Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Katowicach, jednak wszystkie zamówienia realizowane są internetowo. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu wysłanego przez klienta. W moim portfolio znajduje dużo ciekawych projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również udzielę porady w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką – z tego powodu też karykatury Katowice nie są dla mnie problemem. Każdą z moich prac nadaję w twardej tubie, przez to stworzony portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki nadaje kurierem albo paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Katowice
karykatury w Katowicach

Karykatura – prezent na każdą okazję

Z jakiego powodu warto postawić na karykatury na prezent? Przede wszystkim będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się podobnie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, a także na ostatni dzień w pracy. Najczęściej zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak także robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one dokładnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Katowice – napisz do mnie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.