Karykatury Kielce

Zrób niespodziankę swoim bliskim niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Jak zamówić karykaturę z dostawą do Kielc

Podobają Ci się moje prace i sądzisz, że jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy oraz każdą inną okazję dla kogoś z Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Kielcach, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury wykonuje bazując na nadesłanych zdjęciach oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W moim portfolio znajduje dużo interesujących projektów – dlatego gdy brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również udzielę porady w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, po to, by finalny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Kielce nie będą dla mnie problemem. Każdą pracę wysyłam w twardej tubie, przez to wykonany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem oraz paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Kielce
karykatury w Kielcach

Karykatura – upominek idealny

Z jakiego powodu karykatury będą idealnym prezentem niezależnie od okazji? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na zakończenie pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, fason butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak również robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Kielce – złóż zamówienie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.