Karykatury Turek

Spraw niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Turku

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich stanie się idealnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy, czy też inne okazje dla kogoś z Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Turku, jednak wszystkie zamówienia realizowane są online. Karykatury wykonuje bazując na przesłanych zdjęciach i opisu wysłanego przez zamawiającego. W moim portfolio zobaczysz dużo ciekawych projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Najwięcej moich zleceń realizowanych jest online – z tego powodu też karykatury Turek nie będą żadnym problemem. Każdą z moich prac wysyłam w sztywnej tubie, przez to narysowany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki nadaje kurierem lub paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Turek
karykatury w Turku

Karykatura – prezent dopasowany do każdego

Z jakiego powodu warto wybrać karykatury na prezent? Przede wszystkim będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, czy też na zakończenie pracy. Przeważnie wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są tańszą wersją, jednak również robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdują się również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one dokładnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Turek – napisz do mnie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.