Karykatury Skawina

Zaskocz swoich bliskich ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które staną się wyjątkową pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Skawiny

Spodobały Ci się moje karykatury i uważasz, że jedna z nich stanie się perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy, czy też inne okazje dla kogoś z Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Skawinie, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury tworzę bazując na przesłanych zdjęciach i opisu wysłanego przez klienta. W mojej galerii znajduje wiele interesujących projektów – dlatego jeśli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również udzielę porady w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, po to, by finalny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wygląda dostawa karykatur? Większość moich zamówień realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Skawina nie są dla mnie problemem. Każdą pracę wysyłam w twardej tubie, przez to wykonany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Skawina
karykatury w Skawinie

Karykatura – upominek uniwersalny

Dlaczego karykatury staną się idealnym prezentem niezależnie od okazji? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na zakończenie pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – postaw na znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem postaci – widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Skawina – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.