Karykatury Legionowo

Zaskocz swoich najbliższych niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które staną się wyjątkową pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Legionowa

Podobają Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy oraz inne okazje dla kogoś z Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Legionowie, jednak wszystkie zamówienia realizowane są internetowo. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu wysłanego przez klienta. W galerii moich prac znajduje wiele ciekawych projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z przyjemnością również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia z wysyłką – dlatego też karykatury Legionowo nie są żadnym problemem. Każdą pracę wysyłam w sztywnej tubie, dzięki czemu narysowany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem albo paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Legionowo
karykatury w Legionowie

Karykatura – prezent uniwersalny

Dlaczego karykatury staną się świetnym prezentem na każdą okazję? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na zakończenie pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, fason butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – wybierz wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Legionowo – napisz do mnie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.