Karykatury Wieliczka

Zrób niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Jak zamówić karykaturę z dostawą do Wieliczki

Podobają Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy, czy też każdą inną okazję dla Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Wieliczce, jednak wszystkie zamówienia realizowane są online. Karykatury wykonuje na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu wysłanego przez klienta. W galerii moich prac zobaczysz sporo interesujących projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji na mojej stronie. Z przyjemnością również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by finalny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zleceń realizowanych jest online – z tego powodu też karykatury Wieliczka nie będą dla mnie problemem. Każdą karykaturę nadaję w twardej tubie, dzięki czemu stworzony portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Wieliczka
karykatury w Wieliczce

Karykatura – prezent uniwersalny

Dlaczego warto wybrać karykatury na prezent? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na zakończenie pracy. Najczęściej zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Bez problemu narysuje każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, fason butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak również robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Wieliczka – złóż zamówienie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.