Karykatury Warszawa

Zaskocz swoich bliskich ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Warszawy

Podobają Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich stanie się perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy oraz każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie zamówisz karykatur w Warszawie, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W mojej galerii znajduje wiele ciekawych projektów – dlatego jeśli nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z chęcią również udzielę porady w dopasowaniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, tak aby finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Warszawa nie będą żadnym problemem. Każdą z moich prac wysyłam w twardej tubie, dzięki czemu stworzony portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem albo paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Warszawa
karykatury w Warszawie

Karykatura – upominek idealny

Dlaczego karykatury staną się idealnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, czy też na zakończenie pracy. Najczęściej zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że profesjonalna karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Profesjonalny karykaturzysta

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? Wykonuje także portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Chcesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Warszawa – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień. Wykonujemy karykatury na zamówienie.