Karykatury Jelenia Góra

Zrób niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Jak zamówić karykaturę z dostawą do Jeleniej Góry

Spodobały Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich stanie się perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy oraz inne okazje dla Twoich znajomych? Nie zamówisz karykatur w Jeleniej Górze, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury wykonuje bazując na nadesłanych zdjęciach oraz opisu wysłanego przez klienta. W mojej galerii znajduje wiele ciekawych projektów – dlatego jeśli nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt spodobał się każdemu.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką – z tego powodu też karykatury Jelenia Góra nie są dla mnie problemem. Każdą karykaturę nadaję w sztywnej tubie, przez to wykonany portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Jelenia Góra
karykatury w Jeleniej Górze

Karykatura – prezent idealny

Dlaczego karykatury staną się świetnym prezentem na każdą okazję? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, a także na zakończenie pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – wybierz znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one dokładnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Jelenia Góra – skontaktuj się ze mną!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.