Karykatury Nowy Sącz

Spraw niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata - dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Nowego Sącza

Podobają Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich stanie się perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Nowym Sączu, jednak wszystkie zamówienia realizowane są przez internet. Karykatury wykonuje bazując na nadesłanych zdjęciach i opisu wysłanego przez zamawiającego. W mojej galerii znajduje wiele interesujących projektów - dlatego jeśli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również pomogę w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości wykonuję zamówienia wysyłkowo - z tego powodu też karykatury Nowy Sącz nie będą dla mnie problemem. Każdą z moich prac nadaję w bezpiecznej tubie, przez to narysowany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem lub paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Nowy Sącz
karykatury w Nowym Sączu

Karykatura - upominek na każdą okazję

Z jakiego powodu warto wybrać karykatury na prezent? Najważniejsze - jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na ostatni dzień w pracy. Często zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret - zamów znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci - dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Nowy Sącz - złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj - nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia - czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.