Karykatury Tomaszów Mazowiecki

Spraw niespodziankę swoim najbliższym niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Zamów karykaturę z wysyłką do Tomaszowa Mazowieckiego

Spodobały Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub każdą inną okazję dla kogoś z Twoich znajomych? Nie zamówisz karykatur w Tomaszowie Mazowieckim, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć, a także opisu wysłanego przez klienta. W mojej galerii znajduje dużo interesujących projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w dopasowaniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by finalny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Tomaszów Mazowiecki nie są żadnym problemem. Każdą z moich prac wysyłam w sztywnej tubie, przez to narysowany portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem albo paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Tomaszów Mazowiecki
karykatury w Tomaszowie Mazowieckim

Karykatura – upominek uniwersalny

Dlaczego karykatury będą idealnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się podobnie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, a także na ostatni dzień w pracy. Przeważnie wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Bez problemu narysuje każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, fason butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – zamów wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Tomaszów Mazowiecki – złóż zamówienie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.