Karykatury Gdańsk

Zrób niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które staną się idealną pamiątką na lata - niezależnie od okazji!

Jak zamówić karykaturę z wysyłką do Gdańska

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich będzie trafionym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy, czy też każdą inną okazję dla kogoś z Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Gdańsku, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury tworzę bazując na przesłanych zdjęciach, a także opisu nadesłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac znajdziesz wiele ciekawych projektów - dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by ostateczny efekt okazał się strzałem w 10. Wykonuję karykatury ślubne, rysunki satyryczne, 

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zleceń realizowanych jest przez internet - z tego powodu też karykatury Gdańsk nie będą żadnym problemem. Każdą z moich prac wysyłam w sztywnej tubie, dzięki czemu narysowany portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki nadaje kurierem lub paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Gdańsk
karykatury w Gdańsku

Karykatura - upominek idealny

Dlaczego karykatury staną się idealnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze - jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej sytuacji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na ostatni dzień w pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak również robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret - zamów znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz zdecydować się na portret? Wykonuje także portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one dokładnym odwzorowaniem osoby - widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Gdańsk - napisz do mnie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj - nie czekaj na ostatni moment - czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień. Doświadczony karykaturzysta Gdańsk do usług!