Karykatury Olsztyn

Zrób niespodziankę swoim bliskim niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z wysyłką do Olsztyna

Podobają Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich będzie idealnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy lub inne okazje dla kogoś z Twoich bliskich? Nie kupisz moich karykatur w Olsztynie, jednak każde zamówienie realizowane jest internetowo. Karykatury rysuje bazując na przesłanych zdjęciach i opisu wysłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac znajduje dużo ciekawych projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z przyjemnością również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by finalny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia wysyłkowo – dlatego też karykatury Olsztyn nie są żadnym problemem. Każdą karykaturę nadaję w twardej tubie, dzięki czemu stworzony portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Olsztyn
karykatury w Olsztynie

Karykatura – upominek uniwersalny

Z jakiego powodu warto wybrać karykatury na prezent? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdzi się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na zakończenie pracy. Najczęściej zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, kolor butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak także robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? W mojej ofercie znajdziesz także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one dokładnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Olsztyn – napisz do mnie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.