Karykatury Siedlce

Zrób niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które staną się niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z wysyłką do Siedlec

Podobają Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich będzie idealnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy oraz inne okazje dla Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Siedlcach, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury tworzę bazując na przesłanych zdjęciach i opisu wysłanego przez zamawiającego. W moim portfolio znajdziesz dużo ciekawych projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z przyjemnością również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by ostateczny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zleceń realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Siedlce nie będą żadnym problemem. Każdą z moich prac nadaję w sztywnej tubie, przez to stworzony portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Siedlce
karykatury w Siedlcach

Karykatura – upominek uniwersalny

Z jakiego powodu karykatury staną się świetnym prezentem niezależnie od okazji? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się podobnie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, czy też na ostatni dzień w pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak także robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one dokładnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, przez co rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Siedlce – skontaktuj się ze mną!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.