Karykatury Gniezno

Zrób niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Gniezna

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich będzie trafionym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub każdą inną okazję dla Twoich znajomych? Nie zamówisz karykatur w Gnieźnie, jednak wszystkie zamówienia realizowane są internetowo. Karykatury wykonuje bazując na nadesłanych zdjęciach oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac zobaczysz sporo ciekawych projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zleceń realizowanych jest online – dlatego też karykatury Gniezno nie będą żadnym problemem. Każdą pracę nadaję w sztywnej tubie, przez to wykonany portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem oraz paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Gniezno
karykatury w Gnieźnie

Karykatura – upominek dopasowany do każdego

Z jakiego powodu warto postawić na karykatury na prezent? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdzi się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na ostatni dzień w pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury wieloosobowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, kolor butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak również robią wielkie wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – wybierz znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? W mojej ofercie znajdują się również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Gniezno – napisz do mnie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.