Karykatury Tychy

Spraw niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z dostawą do Tychów

Podobają Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy, czy też inne okazje dla Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Tychach, jednak wszystkie zamówienia realizowane są online. Karykatury wykonuje na podstawie nadesłanych zdjęć i opisu nadesłanego przez klienta. W mojej galerii znajduje sporo interesujących projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również pomogę w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zamówień realizowanych jest przez internet – dlatego też karykatury Tychy nie są żadnym problemem. Każdą karykaturę nadaję w twardej tubie, dzięki czemu narysowany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem oraz paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Tychy
karykatury w Tychach

Karykatura – upominek uniwersalny

Dlaczego warto wybrać karykatury na prezent? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, a także na zakończenie pracy. Przeważnie wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak także robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – wybierz wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Tychy – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.