Karykatury Opole

Spraw niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata - niezależnie od okazji!

Jak zamówić karykaturę z wysyłką do Opola

Podobają Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich będzie idealnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy oraz inne okazje dla Twoich bliskich? Nie zamówisz karykatur w Opolu, jednak wszystkie zamówienia realizowane są online. Karykatury tworzę na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W mojej galerii znajdziesz dużo ciekawych projektów - dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji właśnie tam. Z chęcią również pomogę w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, po to, by ostateczny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia wysyłkowo - dlatego też karykatury Opole nie będą żadnym problemem. Każdą z moich prac nadaję w twardej tubie, dzięki czemu narysowany portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem lub paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Opole
karykatury w Opolu

Karykatura - prezent dopasowany do każdego

Dlaczego warto wybrać karykatury na prezent? Najważniejsze - jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na ostatni dzień w pracy. Często zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, kolor butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty - to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak również robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret - zamów wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby - widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Opole - napisz do mnie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj - nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia - czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.