Karykatury Bytom

Zaskocz swoich najbliższych niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które staną się wyjątkową pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Jak zamówić karykaturę z wysyłką do Bytomia

Spodobały Ci się moje karykatury i według Ciebie jedna z nich będzie idealnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub inne okazje dla Twoich bliskich? Nie kupisz moich karykatur w Bytomiu, jednak każde zamówienie realizowane jest online. Karykatury tworzę bazując na przesłanych zdjęciach i opisu wysłanego przez klienta. W mojej galerii znajduje dużo interesujących projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z przyjemnością również udzielę porady w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by finalny efekt zrobił jak największe wrażenie.

Jak wygląda dostawa karykatur? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką – dlatego też karykatury Bytom nie są dla mnie problemem. Każdą pracę wysyłam w twardej tubie, przez to narysowany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem albo paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Bytom
karykatury w Bytomiu

Karykatura – upominek na każdą okazję

Z jakiego powodu warto postawić na karykatury na prezent? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na ostatni dzień w pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Bez problemu narysuje każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak także robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – wybierz wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdują się również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Planujesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest właściwy dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Bytom – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.