Karykatury Żyrardów

Zrób niespodziankę swoim bliskim ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Jak zamówić karykaturę z dostawą do Żyrardowa

Spodobały Ci się moje prace i według Ciebie jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy oraz inne okazje dla Twoich znajomych? Nie rysuję karykatur w Żyrardowie, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury wykonuje bazując na przesłanych zdjęciach i opisu nadesłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac zobaczysz dużo interesujących projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji w galerii moich prac. Z chęcią również udzielę porady w wybraniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? Większość moich zamówień realizowanych jest przez internet – z tego powodu też karykatury Żyrardów nie są żadnym problemem. Każdą z moich prac wysyłam w twardej tubie, dzięki czemu wykonany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki nadaje kurierem lub paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla rodziny.

karykatury Żyrardów
karykatury w Żyrardowie

Karykatura – prezent na każdą okazję

Dlaczego karykatury staną się świetnym prezentem na każdą okazję? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na zakończenie pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak także robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – wybierz wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety cechują się tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Żyrardów – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.