Karykatury Kępno

Zrób niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Kępna

Spodobały Ci się moje karykatury i uważasz, że jedna z nich stanie się idealnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy oraz każdą inną okazję dla kogoś z Twoich bliskich? Nie kupisz moich karykatur w Kępnie, jednak wszystkie zamówienia realizowane są online. Karykatury rysuje na podstawie nadesłanych zdjęć oraz opisu nadesłanego przez klienta. W moim portfolio znajduje sporo ciekawych projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również pomogę w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by ostateczny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wysyłam karykatury? Najwięcej moich zleceń realizowanych jest online – dlatego też karykatury Kępno nie są dla mnie problemem. Każdą pracę nadaję w sztywnej tubie, przez to stworzony portret dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem oraz paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Kępno
karykatury w Kępnie

Karykatura – prezent dopasowany do każdego

Dlaczego karykatury staną się idealnym prezentem na każdą okazję? Przede wszystkim będzie to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdzi się podobnie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, czy też na ostatni dzień w pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także rysuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, fason butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te zrobione ołówkiem, są bardziej ekonomiczną wersją, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? Wykonuje także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najmniejszy szczegół, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Kępno – złóż zamówienie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.