Karykatury Bielsko-Biała

Zrób niespodziankę swoim bliskim niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków ze zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata – dosłownie na każdą okazję!

Zamów karykaturę z wysyłką do Bielska-Białej

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich stanie się trafionym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub inne okazje dla kogoś z Twoich znajomych? Nie kupisz moich karykatur w Bielsku-białej, jednak wszystkie zamówienia realizowane są online. Karykatury tworzę bazując na nadesłanych zdjęciach, a także opisu wysłanego przez klienta. W mojej galerii znajdziesz sporo interesujących projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji właśnie tam. Z przyjemnością również udzielę porady w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, tak aby ostateczny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Większość moich zamówień realizowanych jest online – z tego powodu też karykatury Bielsko-Biała nie są dla mnie problemem. Każdą pracę nadaję w bezpiecznej tubie, przez to wykonany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem oraz paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Bielsko-Biała
karykatury w Bielsku-białej

Karykatura – prezent na każdą okazję

Z jakiego powodu karykatury staną się idealnym prezentem niezależnie od okazji? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest konkretna osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień matki, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla pedagoga, a także na zakończenie pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury wieloosobowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Bez problemu uwzględnie na rysunku każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są tańszą wersją, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – zamów znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko wolisz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem postaci – widoczny jest każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Planujesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Bielsko-Biała – skontaktuj się ze mną!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.