Karykatury Zamość

Zaskocz swoich najbliższych ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Zamów karykaturę z wysyłką do Zamościa

Spodobały Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich będzie idealnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy lub każdą inną okazję dla kogoś z Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Zamościu, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury rysuje bazując na przesłanych zdjęciach oraz opisu wysłanego przez klienta. W galerii moich prac znajdziesz sporo interesujących projektów – dlatego gdy brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również pomogę w dopasowaniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Najwięcej moich zleceń realizowanych jest online – dlatego też karykatury Zamość nie są dla mnie problemem. Każdą pracę nadaję w bezpiecznej tubie, dzięki czemu wykonany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem albo paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 lub a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Zamość
karykatury w Zamościu

Karykatura – prezent na każdą okazję

Dlaczego warto postawić na karykatury na prezent? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej sytuacji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdzi się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, a także na zakończenie pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, ale także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w rozmiarze a4, a3, a2, a także większe, konkretne interesujące zamawiającego rozmiary.

Bez problemu narysuje każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, rodzaj butów, tekst, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i wykonane ołówkiem. Te wykonane ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak także robią ogromne wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – zamów wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem postaci – widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, wysokiej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, najzwyczajniej dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Zamość – napisz do mnie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.