Karykatury Bydgoszcz

Zrób niespodziankę swoim najbliższym niepowtarzalnym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które staną się wyjątkową pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Jak zamówić karykaturę z wysyłką do Bydgoszczy

Podobają Ci się moje prace i uważasz, że jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy, czy też inne okazje dla kogoś z Twoich bliskich? Nie kupisz moich karykatur w Bydgoszczy, jednak wszystkie zamówienia realizowane są przez internet. Karykatury wykonuje bazując na przesłanych zdjęciach i opisu wysłanego przez zamawiającego. W galerii moich prac zobaczysz wiele interesujących projektów – dlatego gdy nie masz pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do poszukania inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również udzielę porady w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych dodatków, tak aby finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Większość moich zamówień realizowanych jest online – dlatego też karykatury Bydgoszcz nie są dla mnie problemem. Każdą karykaturę nadaję w sztywnej tubie, dzięki czemu wykonany portret dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. Przesyłki realizowane są kurierem albo paczkomatem. Jest możliwość zamówienia karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Bydgoszcz
karykatury w Bydgoszczy

Karykatura – prezent idealny

Z jakiego powodu karykatury będą świetnym prezentem niezależnie od okazji? Najważniejsze – jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i stworzyć genialny prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdzi się tak samo jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, czy też na zakończenie pracy. Najczęściej wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, fason butów, cytat, auto, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko może sprawdzić, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – wybierz znakomity upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? Wykonuje również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one idealnym odwzorowaniem osoby – widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednoosobowe, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Masz zamiar zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest dokładnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Bydgoszcz – złóż zamówienie!

Co pozostało? Nic innego tylko złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.