Karykatury Tarnów

Spraw niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Wykonuje rysunki ze zdjęć, które będą niezapomnianą pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

sZamów karykaturę z wysyłką do Tarnowa

Podobają Ci się moje karykatury i sądzisz, że jedna z nich będzie perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, zakończenie pracy oraz inne okazje dla kogoś z Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Tarnowie, jednak wszystkie zamówienia realizowane są przez internet. Karykatury wykonuje bazując na przesłanych zdjęciach, a także opisu wysłanego przez zamawiającego. W mojej galerii zobaczysz sporo interesujących projektów – dlatego jeśli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również pomogę w dopasowaniu idealnej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych akcesoriów, tak aby ostateczny efekt okazał się strzałem w 10. Profesjonalny karykaturzysta Tarnów gwarantuje szybkie wykonanie pracy.

Jak wysyłam karykatury? W zdecydowanej większości realizuję zamówienia z wysyłką – z tego powodu też karykatury Tarnów nie są dla mnie problemem. Każdą pracę wysyłam w bezpiecznej tubie, dzięki czemu narysowany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem oraz paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Tarnów
karykatury w Tarnowie

Karykatura – prezent uniwersalny

Dlaczego warto postawić na karykatury na prezent? Przede wszystkim będzie to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana osoba, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Bez problemu można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, 14 lutego. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na ostatni dzień w pracy. Przeważnie zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w rozmiarze a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie jak najbardziej trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są tańszą alternatywą, jednak również robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie interesują Cię śmieszne karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? W mojej ofercie znajdziesz również portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety charakteryzują się tym, że są one dokładnym odwzorowaniem osoby – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zapraszam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby oraz portrety par, czy też portrety rodzinne. Podobnie jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia pracy w ramce.

Chcesz zamówić portret? W tym przypadku najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny będzie idealnym odwzorowaniem zdjęcia i z tego powodu niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Tarnów – napisz do mnie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz moje dane kontaktowe. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania zależy od aktualnej ilości zamówień.