Karykatury Gliwice

Zaskocz swoich najbliższych ciekawym prezentem jakim jest karykatura lub portret! Wykonuje rysunki na podstawie zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z wysyłką do Gliwic

Spodobały Ci się moje prace i sądzisz, że jedna z nich stanie się perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, pożegnanie z pracy lub inne okazje dla kogoś z Twoich znajomych? Nie zamówisz karykatur w Gliwicach, jednak każde zamówienie realizowane jest przez internet. Karykatury rysuje bazując na przesłanych zdjęciach oraz opisu wysłanego przez zamawiającego. W mojej galerii znajdziesz dużo ciekawych projektów – dlatego też jeżeli brak Ci pomysłu na karykaturę lub portret, to zachęcam do zaczerpnięcia inspiracji w galerii moich prac. Z przyjemnością również pomogę w wybraniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i wielu innych dodatków, po to, by ostateczny efekt okazał się strzałem w 10.

Jak wyglądają wysyłki karykatur? Najwięcej moich zamówień realizowanych jest online – z tego powodu też karykatury Gliwice nie są dla mnie problemem. Każdą z moich prac nadaję w sztywnej tubie, dzięki czemu narysowany portret dotrze do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki wysyłam kurierem lub paczkomatem. Również oferuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu otrzymasz gotowy już do wręczenia prezent dla znajomych.

karykatury Gliwice
karykatury w Gliwicach

Karykatura – prezent na każdą okazję

Z jakiego powodu karykatury będą idealnym prezentem niezależnie od okazji? Najważniejsze – będzie to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która ma być adresatem tego właśnie prezentu. Łatwo można dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się tak samo jako pamiątkowy prezent dla nauczyciela, czy też na zakończenie pracy. Najczęściej zamawiane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także rysuje karykatury grupowe. Możesz zamówić karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, wybrane przez zamawiającego rozmiary.

Bez problemu narysuje każdy interesujący Cię szczegół, dodatek, tak aby praca była idealnie dopasowana do obdarowanego. Konkretne logo firmy, kolor butów, cytat, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Wśród moich prac znajdziesz zarówno karykatury w kolorze i czarno białe. Te zrobione ołówkiem, są tańszą wersją, jednak także robią wielkie wrażenie i świetnie się sprawdzą jako pamiątka na całe życie!

Portret – wybierz wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować zabawnej karykatury, tylko chcesz zdecydować się na portret? Wykonuje także portrety w kolorze i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one rzetelnym odwzorowaniem postaci – widoczny jest każdy, najmniejszy szczegół, przez co rysowany obraz z pewnością zrobi jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferowana jest wysyłka gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Planujesz zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest dobry dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też bardzo ważne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim portretowana osoba była do siebie podobna, po prostu korzystnie na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Gliwice – napisz do mnie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, tam znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Pamiętaj – nie czekaj na ostatni moment – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień. Dostarczam karykatury w całej Polsce.