Karykatury Mińsk Mazowiecki

Spraw niespodziankę swoim najbliższym ciekawym prezentem w formie karykatury lub portretu! Zajmuje się wykonywaniem rysunków na podstawie zdjęć, które będą idealną pamiątką na lata – niezależnie od okazji!

Złóż zamówienie na karykaturę z dostawą do Mińska Mazowieckiego

Podobają Ci się moje karykatury i uważasz, że jedna z nich stanie się perfekcyjnym prezentem na urodziny, rocznice, koniec pracy oraz każdą inną okazję dla Twoich bliskich? Nie rysuję karykatur w Mińsku Mazowieckim, jednak wszystkie zamówienia realizowane są online. Karykatury tworzę bazując na przesłanych zdjęciach oraz opisu nadesłanego przez zamawiającego. W mojej galerii znajduje dużo interesujących projektów – dlatego też jeżeli nie masz pomysłu na karykaturę. czy też portret, to zachęcam do poszukania inspiracji na mojej stronie. Z chęcią również pomogę w dopasowaniu odpowiedniej aranżacji, ubioru, tła, czy też napisu i innych akcesoriów, po to, by finalny efekt spodobał się każdemu.

Jak wysyłam karykatury? Najwięcej moich zleceń realizowanych jest przez internet – dlatego też karykatury Mińsk Mazowiecki nie są żadnym problemem. Każdą karykaturę wysyłam w bezpiecznej tubie, przez to narysowany portret dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Przesyłki nadaje kurierem lub paczkomatem. Również proponuję wysyłkę karykatur w ramce a4 i a3, dzięki czemu dostaniesz gotowy już do wręczenia prezent dla bliskich.

karykatury Mińsk Mazowiecki
karykatury w Mińsku Mazowieckim

Karykatura – upominek uniwersalny

Dlaczego warto postawić na karykatury na prezent? Przede wszystkim jest to prezent personalizowany, rysowana jest wybrana postać, która jest adresatem tego właśnie prezentu. Nie jest problemem dopasować karykaturę do każdej okazji i zrobić niesamowity prezent na urodziny, rocznicę ślubu, na dzień mamy, taty, walentynki. Karykatura sprawdza się również znakomicie jako pamiątkowy prezent dla wychowawcy, czy też na ostatni dzień w pracy. Często wybierane są karykatury 1 oraz 2 osób na jednej kartce, jednak także wykonuje karykatury grupowe. Wykonuje karykatury w formacie a4, a3, a2 oraz większe, konkretne interesujące zamawiającego wymiary.

Mogę narysować każdy wybrany przez Ciebie szczegół, dodatek, który sprawi, że praca będzie jak najbardziej dopasowana do obdarowanego. Wybrane logo firmy, rodzaj butów, tekst, samochód, stadion piłkarski i inne atrybuty – to wszystko sprawi, że karykatura będzie niezwykle trafionym prezentem! Pośród dostępnych na tej stronie prac znajdziesz zarówno karykatury kolorowe i czarno białe. Te wykonane ołówkiem, są bardziej ekonomiczną alternatywą, jednak także robią ogromne wrażenie i perfekcyjnie się sprawdzą jako pamiątka na lata!

Portret – postaw na wyjątkowy upominek

Nie chcesz kupować śmiesznej karykatury, tylko chcesz podarować komuś portret? W mojej ofercie znajdziesz także portrety kolorowe i portrety czarno-białe. Portrety różnią się od karykatur tym, że są one dokładnym odwzorowaniem postaci – dobrze widać każdy, najdrobniejszy detal, dzięki czemu rysowany obraz może robić jeszcze większe wrażenie. Zachęcam do składania zamówień zarówno na portrety jednej osoby, jak i portrety par, czy też portrety rodzinne. Tak samo jak w przypadku karykatury oferuję wysyłkę gotowej pracy w tubie jak i jest możliwość zamówienia oprawionej pracy.

Masz zamiar zamówić portret? W takiej sytuacji najważniejszy jest odpowiedni dobór zdjęcia. Portret realistyczny jest idealnym odwzorowaniem zdjęcia, dlatego też niezwykle istotne będzie to, żeby zdjęcie było wyraźne, dobrej jakości i przede wszystkim rysowana osoba była do siebie podobna, po prostu dobrze na tym zdjęciu wyszła.

Karykatury i portrety Mińsk Mazowiecki – złóż zamówienie!

Nie zostało nic innego jak złożyć zamówienie! Zapraszam do zakładki “kontakt”, gdzie znajdziesz mój adres e-mail, a także numer telefonu. Również zachęcam do kontaktu przez messenger, dostępny na stronie. Pamiętaj – nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia – czas oczekiwania jest zależny od aktualnej ilości zamówień.